welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

מנשה אליעזר

שלום,
בקשתי רשות מטליה לפרסם את הדברים הבאים בעקבות ליקוי הירח האחרון. טליה טוקר מלמדת את חוכמת בני המאיה. ציטוט:

היום אנחנו מתקרבים יותר ויותר לקראת מימד שהוא חסר זמן", זהו המימד החמישי. אנחנו מעדנים את התדר שלנו, מתכוננים לגילוי של מי אנחנו באמת.

אלה הם זמנים מרגשים ומיוחדים כיוון שאנחנו נעים בקצב מסחרר, סינכרוניות של אירועים מציפה אותנו, השתקפויות של בני המשפחה הקוסמית הקרובים אלינו ביותר מתרחשות כעת, המחשבות שלנו מתממשות במציאות מהר יותר ויותר וחוויות של אחדות עמוקה מלוות אותנו.

לפי לוח הצ´ולקין, הוא הלוח שהשאירו אחריהם אבות המאיה הקדמונים החל מחזור חדש על פלנטת ארץ. מחזור חדש של 13 ירחים ו 20 שמשות. למעשה עברנו מעין "קפיצה קוונטית" והיום התדר שמקיף אותנו מעודן יותר. אנרגיה חדשה נכנסה לפלנטה, אנרגיה שמאפשרת תיאום הרמוני בין האנרגיות הנקביות והזכריות. אנרגיה זו מאפשרת לנו היום לבחור לתפקד כשלם.

ליקוי הירח שהתרחש ב - 9/11 מסמל את כניסת האנרגיות הנקביות לפלנטה, אנרגיה בצבע כחול כהה, שמיועדת לפתיחת העין השלישית. אנרגיה של האל האם שמזינה אותנו ומאפשרת קבלה ללא תנאי. כדי להתחבר לאנרגיה זו, שקיימת כעת, כל שיש לעשות הוא לדמיין את האבן "אזורית" על העין השלישית. לנשום את האור הכחול שמתפשט אל תוך הגוף. מסביב לאבן זו לדמיין את ה"מרכבה" כשהפרמידה התחתונה של כלי רכב זה היא האנרגיה הנקבית, מסתובבת עם כיוון השעון והפרמידה העליונה, הזכרית מסתובבת נגד כיוון השעון, כשכל זה מסביב לאנרגיה הכחולה כהה.

ב - 23/11, אם נשתמש בזמן גרגוריאני, מתרחש ליקוי השמש, המסמל את כניסתן של האנרגיות הזכריות, הנמצאות בתנועה של נועם, הומור ואמת. אנרגיה של יצירה, השראה ולקיחת אחריות. כדי להתחבר לאנרגיה זו יש להתכוונן לשמש המרכזית הגדולה, לשמש של פלנטת ארץ.

כך מתרחש המיזוג בין האנרגיה הנקבית לזכרית, הקיימות בכולנו, איחוד הקוטביות והאפשרות לחיות כשלם במציאות הפיזית מתוך מודעות למציאות אחרת, כשזהו למעשה השילוב בין חומר לרוח, החיבור בין שמים לארץ", שהכרחי בעידן שלנו, כלומר לדעת את השייכות שלנו לכדור הארץ.

אנרגיות של גדולי המורים והמדריכים מלוות אותנו כעת, כל שנדרש הוא להודות, להסכים ולבקש.

ולסיכום - "ואהבת לרעך כמוך אני השם" זוהי למעשה האנרגיה עכשיו.

שיהיה לכולנו מחזור של מעבר לזמן.

טליה.

*טל*

23:58 26/11/2003
 שלום מנשה

היות ואני עוסקת שנים לא מעט בלוח הצ´ולקין וחכמת המאיה, דרך הלוחות ותיקשור, אשמח לדעת על מה מבוסס המידע וכן לגבי אותה אנרגיה כחולה שנזכרת לגבי ה9/11
כך גם לגבי האזורית וכו...
ה9 זהו יום של סיום מחזור וה10/11 מתחיל מחזור חדש, כאשר מדובר על אנרגיות הצהוב ואדום.
כמו בכל סיום מחזור, יש לנו האפשרות לעלות במעלה המחזוריות הספירלית...

*טל*

מנשה אליעזר

00:44 16/12/2003
 שלום *טל*,
אני מתנצל על התשובה המאוחרת. המתנתי לתשובה של טליה. כשתהיה לי תשובה, אכתוב לך ישירות מכיוון שאני רוצה להתמקד בנושא הפורום:
מידע על אזורית ניתן למצוא באתר אמא אדמה.

בברכה,
מנשה. 

טל מוזס

18:03 05/05/2004
 יעליק.. עוד הודעה שיכולה לעניין אותך. טל. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.