welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

קרנית

אם אני רוצה להטעין אבנים ל"אורו" של הלילה מה ההשפעה?
ו..חלפו כל מיני מחשבות לאור הליקויי אתמול מה יכולות להיות ההשפעות אם מטעינים אבנים בלילה שכזה או לחילופין בליקוי חמה? ואיך בכלל הפאזות של הירח משפיעות באופן אישי על כל אינדיבידואל במקביל לקריסטלים, זאת אומרת למשל אם אני יודעת שבליל ירח מלא האנרגיות חלשות אצלי אז להרחיק את האבנים מההשפעות שלו או דווקא כן להטעין אותן באותן אנרגיות ואח"כ להשתמש בהן עם אותן אנרגיות שהגוף שלי שולל וכך ללמוד להתעלות מעל החולשה של הירח?

תודה
שבוע יפה

טל מוזס

20:35 16/11/2003
 סליחה על האיחור בתגובה:)
הירח כמזוהה עם האנרגיה הנשית , התת מודע, העומקים הפנימיים.
אם הלבנה מקצינה בך מצבים , מחלישה או משפיע בכל דרך , ניראה לי שכדי לברר מתוכך יותר ויותר על מהות ההשפעה עליך.
ישנם מי שאינם חשים , לא לטוב ולא לרע ואל אילו אין מה לומר.
,אולי רק לעורר תשומת לב לשינויים המתקיימים סביבם בצורה הגלובלית.
ואילו את כן מספרת על השפעה =בדיקה .
לגבי ליקוי הירח האחרון - הארוע אינו הסתכם רק בכך אלא במערך מיבני של כוכבים שונים מהם הירח , השמש, כירון , סטורן ועוד ,
אשר , על פי ששמעתי, והרגשתי בדרכי שלי, היוו צורה של מגן דוד כ- מרכבה , אשר העצימה את מימדי השפעת ליקוי הירח , עד כדי פתיחה אנרגטית גדולה לאנרגייה חדשה של צמיחה ואיחוד על פני כדור הארץ - שער אשר ביטא עצמו מנקודת מבטנו דרך האנרגייה הנשית- ירח - לבנה.
בתאריך ה- 23.11 אמור להיות ליקוי חמה וזה יאזן אל האנרגיה הגברית .
באשר להטענה של אבנים ביום זה של ליקוי ירח , ראי כי כל "הטענה" הינה נשיאה ,של האנרגיה שממנה מטעינים , העינין הוא תמיד זמן השימוש לאחר מכן.
אין אנו מזהים אנרגיות של הרס או בניה הקיימות בטבע , כאנרגיות טובות או רעות, אנו יכולים להשתמש בכל אנרגייה ותדר בהתאם לצרכינו, אני מאמינה שיום זה של ליקוי ירח , הביא להעלאת תדר האחדות ביננו , אך בכדי מימוש , יתכן ומביא להבנות ואף התנגדויות וזאת על פי דרך הריפוי שאנו בוחרים.
כן , את יכולה להטעין אבן מכל גורם שמים , מכל ארוע , ומכל מצב.
גם ארס של נחש, הינו תרופה במינון הנכון.
אני עצמי , במשך הזמן התענטי אבנים ואף מים , מתוך ארועים וחוויות שונות , אני חייבת להזכיר , שתדר שהשפיע על ארוע , ישפיע בדרך שונה על מצב בזמן ומקום אחר.
אםעלו בך עוד שאלות ,אשמח להמשיך ולעלות תשובות וטעיות. אהבה טל.  

טל מוזס

16:55 17/11/2003
  הי.
ההודעה החדשה שהתקבלה-"לפתוח את העין השלישית " משלימה את התשובה .
ואמן אמן אמן ותנודות אילו מביאות אותנו ואנו נימצאים בהרמוניה ואהבה על פני כדור הארץ המתוק שלנו:) 

קרנית

20:20 18/11/2003
 תודה רבה טל, אכן דברים התחברו אך לחלקם יש לי עדיין שאלות אבל מסתבר שאין חוקים ל´צריכת אנרגיות´ לצורך טיהור והטענה וזה מחזיר אותי לשאלה הקודמת ששאלתי פה על לא מועיל לא מזיק, אז מה? ללכת אחרי תחושה אינטואיטיבית ביחס לאנרגיות בהן אנו בוחרים להביא את הקריסטלים במגע?
ו..אפשר בבקשה הסבר על המשפט הזה:
"ראי כי כל "הטענה" הינה נשיאה ,של האנרגיה שממנה מטעינים , העינין הוא תמיד זמן השימוש לאחר מכן."
איך גם את זה יודעים?

המשך שבוע רגוע

טל מוזס

20:54 26/11/2003
  סליחה על העיכוב בתשובה - המחשב שלי פשוט לא תיפקד בשבועות האחרונים.
הכוונה שלי היתה :
אנרגיה אשר אנו מטעינים, באשר היא תבטא עצמה כתדר במצבים בהם נישתמש באבנים המוטענות .
ומאחר וכל מצב ,הינו שונה האחר מהשני ומאחר ואנשים שונים משתתפים בארועים שונים , מקומות שונים,זמנים שונים.
תרגום התדר שהוטען ישתנה ממקרה למקרה .
לדוגמא:
אבן שהוטענה באנרגייה שמשית - זכרית במפגש עם אדם , אשר נטיתו נשית , התכנסותית , פנימית. יתכן ותעזור לו לעורר עצמו , לצאת החוצה, לבטא עצמו , לנוע , לפעול.. ולעומת זאת אדם שכולו אש, וזיכריות , האבן שהוטענה באנרגיית השמש, תעזור לו לבטא את האנרגיה הזיכרית שלו בצורה מאוזנת יותר , אך אולי יהיה עדיף לתת לו לאחוז באבן שהוטענה באנרגיית הירח ולעזור לו להתאזן.

עוד דוגמא:
אבן שהוטענה בתפילה ללב פתוח , תעזור לנו לפתוח הלב ולחוש אושר רב וביום אחר נימצא עצמנונוגעים בלבבנו הפגוע ובוכים , מבטאים כאב - גם זה ביטוי ללב מרגיש והאבן תעבוד עם תדר האהבה באשר הוא.
בהתאם לצורך האדם בדרכו ההתפתחותית האישית.
אני מקווה שהבהרתי את עצמי. אם לא , אל תביישי לשאול שוב.
אהבה טל. 

קרנית

22:55 29/11/2003
 ערב טוב, תודה
הבנתי :)) אם כך אני צריכה להתרחק מהירח ולאגור שמש, המון שמש..

ובקשר לתפילות כיוונת אותי לצד ששוה לבדוק אותו, עולים אצלי מלא רעיונות..

בטח תהיינה לי עוד שאלות בהמשך..
אה ו.. אפשר במשלוח אנרגיות מרחוק לבקש ממישהו שיטעין אבן מסויימת שברשותנו והאם זה יחזיק מעמד יותר מכך שאדם יטעין אותנו ויאזן מרחוק? (למרות שיש בזה פן פסיכולוגי לא מבוטל נראה לי)

תודה, שבוע טוב.

טל מוזס

17:57 05/05/2004
 יעליק , הרי ההודעה :)

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.