welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

veredn

שאלה לטל - אבן שנשברה    16:58 25/10/2003  

טל הי,
יש לי טבעת עם אבן רוזקוורץ.
הטבעת נפלה לי יום אחד ואחת מפינות האבן נשברה קלות.

מה עלי לעשות עם האבן?
האם כעת היא מזיקה לזוגיות שלי?
איך מתקנים את המצב?

אשמח לעזרה שלך
תודה ויום מקסים
ורד  

טל מוזס

18:32 24/10/2003
  הי ורד, שבת שלום.
עינין אבנים שנישברות תמיד מעורר שאלה לגבינו, לגבי התנהלות החיים שלנו.
באותה המידה נוכל לשאול עצמנו לגבי כל דבר הנשבר סביבינוומה הוא מסמל לנו , מתוך ההבנה וההבחנה שכל שסביבנו הינו מראה למי שאנחנו.
ואוולם האבנים מייצגות לנו מאז ומתמיד תדר או נושא מסוייםבחיינו .
כשאבן נישברת נצא מנקודת הנחה בסיסית האומר , שזהו זמנה ,עבודתה עימנו כפי שהיתה , תמה .
האבנים מלמדות אותנו שחרור אחיזה.
אבנים שנישברו לי , סיפרו לי סיפורים שונים מעצם שבירתן.
גביש מקסים קיבלתי מתנה וחלמתי שהפויינט שלו מקבל שבר קטן.
עברו כ 5 שנים והנה לפני כשבוע ,גיליתי את השפיץ שלו שבור .
זה ניראה לי כל כך נכון וכל כך שלם, כאילו משהו שהיה צריך לקרות ,אכן קרה.. ממש מרגיע:)

היה לי עוד מקרה עם אבן מון סטון ששיחקתי עימה בידי , בזמן שיחת טלפון אם בחור אחד שאיתו יצאתי בזמנו.
ניסיתי להסביר לו ש.. הקשר הוא לא בדיוק זה ו.. היה לי קצת קשה להיפרד ולגמור את מה שהיה בינונו .
האבן שמסמלת הרמוניה ויחד קפצה מידי ונחתה על אבן מון סטון אחרת , שברה אותה בדיוק לשניים ובו ברגע , הבנתי את המסר ואמרתי לבחור ההוא , שמע .. זה ניגמר .
גביש אחר שנישבר לי ממש לשנים,באזור שהיה סדוק , הפך להיות פרטנר מקסים לטיפולים , השתמשתי בשני החלקים ,בכדי להזכיר לגוף קשר בין איברים.
וישנם גבישים שנישברו לשנים או שלושה , אותם הרגשתי לתת מתנה , האחד השארתי לי והשני נתתי לחבר , כסמל לקשר , זיכרון מלווה.
והיו גבישים שנישברו , הם קבורים באדמה ,בגינות של הבתים בהם גרתי.
הילדים היו באים לחצר לפעמים ומוצאים אוצרות בה.
אולי מה שגמר לשרת אותי , יביא אור גדול לאחרים:)(לילדים האבנים השבורות שלי ניראו כל כך שלמות.)
ורד , את היודעת מה אומר השבר בטבעת.
האם יש שבר (חס ושלום) בזוגיות שלך?
התבונני עמוק, אולי זהו רק מסר התעוררות?
אולי אין פה כל מסר ,אלא רק סיום תפקיד?
אולי , אולי,, אולי.. הרבה אולי יש , משום שהרבה קיים יש.
עצתי, היא אם התשובה אינה ברורה , תוכלי לעשות בדק בית קטןבזוגיות, או בליבך שלך בכלל..
אם הטבעת מרגישה לך שבורה , שחררי את האבן , תוכלי ללכת לצורף ,או לשחרר את הטבעת כולה.
אם את מרגישה להמשיך וללכת עם הטבעת, זה גם בסדר ,(לא לדעת הגישה האומרת - את השבור יש לשחרר) , אבל זו הבחירה שלך .
אהבה טל.  

בל

19:01 24/10/2003
 הי, גם אצלי בזמן האחרון קורים מקרים דומים, אבנים ממש מתפוררות לי ואני לא יודעת מה לעשות איתן.
יש לי רוזקוורץ בצורת פירמידה, יותר משולש כי אין ממש שפיץ למעלה יש קו וישר ואמצע הקו מתפורר לי , יש שם שקע באמצע, כל פעם אני מוצאת רסיסים קטנים והאבן בכלל לא נשברה או נפלה או שמישהו נגע בה.
זו דוגמא אחת וזה משונה יכול להיות שאנרגיה אוכלת אנרגיה מבלי לשים לב ומפוררת את החומר? יכול להיות שבלי להיות מודעת בשעת שימוש אני ניזונה מהאבן עד כדי כך שהיא מתפוררת?
זה מסקרן מאוד, אודה על כל תשובה. 

veredn

08:11 25/10/2003
 לטל או מישהו אחר,
איך משחררים טבעת שנשברה?
שמעתי קצריך לקבור אותה,
מה ואיך?

תודה
ורד  

טל מוזס

16:58 25/10/2003
 שלום שלום.
טוב מאחר ואין ממש חוקים , אני אספר על צורת הראיה שלי ועל דעותי בלבד, חשוב להבין שהענין קשור לתחושות כל אחד ואחד , אל אף שבהרבה מן המקרים , נגלה שאנו , בני האדם מגיבים דומה האחד לשני, ועדין יש להקשיב , כל אחד פנימה ולא ל"חזר" אחר דרכם של אחרים .
במיוחד בנושאים ערפיליים (מיסטיים ) שכאילו.

לדעתי חשוב להבין שנוצר דו שיח ביננו לבין האבנים , אנו לא אוכלים או ניזונים או מוצצים אנרגיה . הכל קורה במשותף מתוך שיח הנכון לשני הצדדים , לכן יש להקשיב לתחושות העמוקות פנימה , אם תליוןאו טבעת אבן , נכונים לנו לענידה היום?
יש ואבנים נעלמות פתאום , יש שהן לוחצות ונותנות תחושת מחנק בענידתן, יש שהן כבדות לנו ולהפך כמובן, יש הן מחזקות , או מרגיעות .
ישנן אבנים שיתאימו לנו ל"טיפול" לזמן קצר ויש לענידה לאורך זמן.
יש להקשיב.

לגבי הרוז קוורץ המיתפוררת , אני לא רואה , או חשה אותה ממש , ולכן קשה לי לענות .
שמעתי על הרבה דברים , על אבנים ששינו את גודלן, ציבען, וצורתן.. אנשים נישבעו לי שכך היה ואני פתוחה להכל...
שחרור של אבן אינו דורש דבר פרט לשחרורה .
לקבור אותה באדמה לא אומר טקס קבורה עבור האבן, הכל פשוט ,.. נאמר לטמון אותה חזקה באדמה .
אבל בכל זאת יתכן טקס שחרור, הטקס לא נועד לאבן הוא נועד לנו!
שחרור של אבן יכול לסמל לנו שחרור של דבר מסויים בחיינו כמו ביום כיפור למשל - התשליך .
אפשר לנסות לזהות מה האבן או שבירת מסמל לנו, ממה אנו מבקשים להשתחרר ועיצה נוספת היא לשים דגש ולומר אף במילים , מה אנו רוצים להכניס לתוך חיינו במקום מה שאנו משחררים.
דלת נסגרת ובו בזמן דלת ניפתחת .
אהבה טל.  

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.