welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

יורZ

>בוקר אור חברים יקרים,

זהו גידי.

בעקבות ההודעה הראשונה בנושא של גידי, ובעקבות חשיפת היומן שלו,
רציתי להגיד שזה מרגש מאוד לקרא את החמלה שאתם מביעים.

חמלה לדעתי יש לתרגם למשהו מעשי לדעתי.

איך מחר בבוקר. היום, עכשיו, נוכל לתרגם את כל הרגישיות וההבנות היפות והכוונות - למשהו מעשי.

איך בונים את הגשר בין הכוונה (חמלה) לבין המעשה (תמיכה, קידום, עזרה, מגע, נתינה).

כששאלתי את עצמי את השאלות החשובות האלה, קיבלתי טלפון מגידי אהרונוביץ הבחור העיוור.

הוא הציג את עצמו בקול עמוק ומלא אור, והודה לי על שהזמנתי אותו באימייל לסדנת רייקי הקרובה - כאורח כבוד, בעיני, וכדוגמא לי ולתלמידים. וכבעל תואר כזה חשוב - הסברתי לו שהמעט שאני יכול לעשות זה לתת לו כתמורה זה את הסדנה הראשונה (ואם ירצה בהמשך - את סדנאות ההמשך) - ללא תמורה כספית.

הוא הסכים.

ואז דיברנו עוד.

והוא סיפר לי על מציאות שידועה לי מקרוב.

הוא עבר עד לפני כמה חודשים בגלי צהל, בקבע, למשך כמספר שנים ...

כעת הוא פוטר מעבודתו בשל "צימצומים".

ומאז הוא מחפש עבודה.

הוא בכל יום שולח קורות חיים על נסיונו במחשבים ובעוד תחומים. הוא גם מציין את מגבלת הראיה שלו.

מאות הפניות שלו נענות בשלילה.

לא שמעתי ממנו כעס, או אכזבה, או עצב.

הדבר היחיד שאמר על הדחיה היה:

1. היום המשק המצב קשה ולכן קשה למצוא עבודה

2. אנשים לא מודעים למגבלה שלי, של העיוורים, ולכן הם לא מתארים עד כמה הם יכולים למרות המגבלה - להנות מעובד חרוץ ונבון.

וזה נאמר בנועם ובאהבה.

גידי ציין שהוא רוצה לעבוד בעיקר בעבודה שיש בה תמיכה. תמיכת מחשבים, אולי תמיכה ללקוחות, גם מענה טלפוני ביחד עם מחשב.

לא אכפת לו לעשות גם עבודה לא אינטלקטואלית, אלא רק מתן שירות תמיכה פשוט (נניח כמו התמיכה הטלפונית שנותנים באינטרנט זהב או בבזק וכו´), כדי לממן את לימודי הדוקטורט שלו במוסיקה.

למרות שהוא אולי יקבל איזו מלגונת קטנה, עדיין רוב ההוצאות על חשבונו.

אבל הערך המוסף של העבודה לדבריו הוא:

היציאה מחוץ לבית, שתהיה לו מטרה בכל יום, שירגיש ממומש, בעל ערך ותורם.

הצעתי לעשות כפי יכולתי כדי לקדם את עניין התעסוקה שלו, ובקרוב אעביר להנהלת נטויז´ן את הסיפור שלו ואולי תוכל להיות חשיפה באתר נענע לסיפור של גידי.

אפשרות נוספת זה שכל אחד ואחת מכם ישאל, יבדוק, האם אפשר להעסיק את הבחור הנחמד והגיבור הזה.

אם תרצו קורות חיים שלו מפורטים, ואם תרצו עוד פרטים -

אנא כתבו לי לאימייל:
reiki-home@reiki-home.co.il

קישור לאתר האישי:
של גידי

http://www.giditull.com/

תודה יורZ 

אין תגובות להודעה זו

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.