welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - רוחניות בהנהלת - דונה 
שולח עודכן לאחרונה

דיקי

כשמבצעים הקרנה אסטרלית מהן הסכנות שיכולות להיות ומה הסיכוי לסכנות אלו ? לפי הידע שלי בנושא אין ממה לחשוש כי לפי הנתונים לרוב האנשים לא קרה שום דבר כשביצעו הקרנה אסטרלית .
עוד שאלה , אם חלמתי שביצעתי הקרנה אסטרלית , וזה היה כל כך אמיתי וזה היה בתוך חלום , יכול להיות שזה היה באמת ופשוט עשיתי את זה מתוך שינה ומיד חזרתי לחלום או שזה מתוך חלום?

יוסי

15:22 11/01/2001
 מה????????????????  

אסתיה חוטר גזע

15:49 11/01/2001
 הי דיקי

הקרנה אסטרלית במובן הפשוט ביותר וחסר המיסטיות היא היכולת להתיינח ובכוונה תחילה להגיע לכל מקום בעולם בו נמצא השדה האנרגטי האסטרלי שלך.
השדה האנרגטי האסטרלי של כולם מגיע לכל מקום בעולם, בו יש את הדלת לכניסתה של הנפש לגוף.

בזמן שינה השדות האתרי והאסטרלי הם הפעילים ביותר ולכן יש סיכוי טוב כי המידע שקבלת היה מ´עין המצלמה´ של השדה האסטרלי שלך.

אין כל סכנה של הקרנה אסטרלית שכן זה השדה שמקיף אותך, כולו שלך ואתה ממילא חלק ממנו.

יש סכנה שכאשר תתכונן לאנשים אחרים כדי להגיע אליהם בדרך זו, אפשר ותגרום לעיוותים בשדות האנרגטים שלהם ועיוותים אלו ישפיעו עליהם שלא לטובה.

כשדבר כזה קורה, השדה אליו פרצת נוטה להתאזן עם שלך ואז קיים הסיכוי/סיכון לעיוות כלשהו גם אצלך.  

טל מוזס

18:08 11/01/2001
 דיקי יקר ו.. יוסי חמוד..:)))))))
מה שאוכל להוסיף מחוויותי שלי במימד האסטרלי, הוא אכן כפי שנאמר , אין מישור זה ניפרד מהוויתך הארצית אלא מחובר ישירות אליו.
מה שכן קורה הוא שבזמן מפגש עם המישור האסטרלי ישנה תחושת ניתוק מסויימת בין התודעה לגוף הפיזי, מה שיכול להיות מתורגל במשך זמן כמפגש מדהים בו אנו מתרגלים לחוות את המישור האסטרלי וגם נינוחים בו .
אנו אנשי ארץ רגילים לחוות את החיבור לגוף בצורה די מקובעת כשהחיבור לאסטרל ידרוש מאיתנו לשחרר אחיזות בפיזי ו.. להתעלות מעט .
כן, זה יכול להפחיד משום הנתק.. כאין חווית מיתה מסויימת, אך החוט ,חוט החיים הפיזיים מחובר בזמן המסע.
(בכדי לחוש ביחטון רב יותר תוכל למשל לעשות הגנות אנרגטיות והשרשות לאמא אדמה לפני כניזה למסע או ללכת לישון או למסע , כשאבן המטייט לצידך , זו תישמור אותם קרוב לכאן, אך עם הראש בעננים:))
במישור האסטרלי ,על פי ניסיוני, אנו חשופים יותר לאנרגיות שונות ,חולפות, לכן כן אפשרי, על פי ניסיוני לחוות גם מפגשים פחות נעימים, אילו לא היו מורגשים כל כך במציאות הפיזית, אולי כ.. יום נאחס, או מצב רוח דכאוני לא ברור.
לכן אני בעד טיהור והגנה אנרגטיים , לפני כל מסע וכן טיהור והגנה אנרגטיים בחיי היום יום, טיהור הגוף ובכלל תשומת לב לסוגי המפגשים והאנרגיות שאנו מזמינים לחיינו.
יוסי חמוד. שאל כל שאלה , אני בטוחה שאם הנושא אכן מעניין , תוכל לקבל תשובות מאנשי שיטוט החלל המשוטטים בפורום:)
נשיקות טל.

דיקי

13:36 12/01/2001
 אז בעצם מה שאני צריכה לעשות זה לדמיין את עצמי בתוך אור לבן שמגן עליי וכך אני איהיה מוגנת מיישויות אחרות או מסכנות שקשורות לחוט החיים או מה ???.... כשאני מבצעת את ההקרנה האסטרלית אני נמצאת עדיין בחדר אני נמצאת ליד גופי ואני מחליטה לאן ללכת ?
הייתי רוצה שתספרו לי מהחויות האישיות שלכם... אם אפשר

טל שגיא

03:05 14/01/2001
 רצוי בזמן מסע אסטרלי, לאפשר לגוף הפיזי (ה"נשאר מאחור") להיות בתחושה מוגנת ככל האפשר (חדר נעול למשל) זאת אומרת שלא יקרה מצב בו את חוששת שמישהו או אפילו טלפון, עלולים להפתיע אותך באמצע התהליך.
הגוף הפיזי בזמן המסע "מאבד" את יכולת התגובה והתנועה שלו (השרירים בקלונוס כמעט מוחלט , אולי לזה התכוונה טל כשאמרה : "כאין מיתה") וחזרה מואצת או מבוהלת לתוך הגוף עלולה להיות חוויה לא נעימה כלל.

יום נפלא  

royrose

20:57 23/10/2014
 הי לכולם,
אנו עוברים הקרנה אסטרלית מידי לילה כשאנו ישנים, אך אנו לא מודעים לכך, אז מה? אם נהיה מודעים נסתכן? לא!
ולכן אין סיכון בזה.

דבר שני - אנו לא יוצאים מגופינו למרות שזו ההרגשה - התודעה שלנו ´מתנתקת´ - לא יכול להיות שתודעה אחרת תכבוש את גופנו

אני ממליץ גם לדבר על זה כאן:
http://astraljourneys.co.il

royrose

21:00 23/10/2014
 אנו חווים הקרנה אסטרלית מידי לילה אך אנו לא מודעים לכך אז למה יש סיכון אם נהיה מודעים?
מה שכן שליטה במתרחש בעת ההקרנה הוא משהו שדורש תרגול - זה משהו שכן יכול להפחיד עד אשר מבינים שאנו שולטים במה שמתרחש - דיי דומה לילד שלומד ללכת.. הוא בוכה, נופל ופוחד עד אשר הוא משתלט על המצב ועומד...
הנושא הזה מרתק, אפשר לקרא עוד כאן:

royrose

21:00 23/10/2014
 אנו חווים הקרנה אסטרלית מידי לילה אך אנו לא מודעים לכך אז למה יש סיכון אם נהיה מודעים?
מה שכן שליטה במתרחש בעת ההקרנה הוא משהו שדורש תרגול - זה משהו שכן יכול להפחיד עד אשר מבינים שאנו שולטים במה שמתרחש - דיי דומה לילד שלומד ללכת.. הוא בוכה, נופל ופוחד עד אשר הוא משתלט על המצב ועומד...
הנושא הזה מרתק, אפשר לקרא עוד כאן:

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.