welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

אפיק

שלום    11:51 29/09/2003  

שלום לכולם, יש לי 2 שאלות בהקשר של קריסטלים.

1. אילו קריסטלים יכולים לעודד נבילת פרחים או צמחים בכלל? והאם מים שהונחו בהם קריסטלים ושפכתי לעדניות יכולים להרוס את הצמחים?

2. עם אלו קריסטלים מומלץ לעבוד כדי להקל על כאבי מחזור ואיך בדיוק עושים את זה? שמים על איזור הבטן? האם זה שונה מאשה לאשה?

תודה ושבת שלום 

טל מוזס

16:19 20/09/2003
  אפיק שלום.
השאלה אכן היתה , אילו קריסטלים יכולים לעודד נבילת פרחים או להפך?
להחזיק אותם יותר בחיים לאחר שניקטפו?
מניסיוני אוכל לומר שמשפחת הקוורץ מעודדת עירנות והתפתחות ומים בכלל אשר מטוהרים בעזרת גבישים ינעמו מאוד לפרחים אשר חיים באגרטל.
קריסטל קוורץ , רוז קוורץ, אוונטורין, אמטיסט, סיטרין, ו עוד מינרל מקסים שניקרא- "מיקה פושיט"-מרענן ומטהר.
בעציצים שזקוקים לאחלמה ועידוד אני מניחה גנרטורים (גביש יחיד בעל ראש מחודד ) של קריסטל קוורץ , כשראשו מופנה מעלה לכיוון הצמיחה ואכל גם להמליץ לטמון טורמלין שחורה לצידי השורשים.
אבן מקסימה שעימה חוויתי חוויה מדהימה היא מוס אגת - אקליפטוס לימוני שחי בגינה שלי ולא ממש החזיר מעמד , לאחר שטמנתי בין שורשיו את מוס האגת הראה סימני חיים חדשים ואולם למרות חוויה מדהימה של תיקשורת עם העץ הננסי החמוד הזה , הוא לא החזיק מעמד .
החוויה היתה ממש כשיח עמוק ביני לבין ממלכת הצומח.
בהקשר למיםאשר הושרו בהם גבישים - הפנה לספר החדש שיצא בהוצאת חיים אחרים - "מסרים מן המים ".

טל מוזס

16:23 20/09/2003
  כאבי מחזור - כתוצאה של התכווצות שרירי הרחם - קריסוקולה או קריסוקולה ג´ם סיליקה , תוכל לעזור גם בזמן הריון - זמן לידה ולאחר לידה - זמן התכווצות הרחם.
אבן נוספת שיכולה לתמוך בכאבי מחזור היא רודוקרוסייט ואני ממליצה לאחוז בה קרוב ךחלקו הנמוך של הגוף עוד לפני הימים של " לפני קבלת המחזור"
האבן עובדת על חיבור של עומק בין ריבדי הלב והגוף הפיזי.
רובי גם כן מומלצת על פי דעתי ובצרוף לכל אילו הייתי ממליצה ללמוד עבודה של נשימה והכלה- אם תירצי אוכל להרחיב על זאת גם כן.
אהבה טל.  

אפיק

00:51 21/09/2003
  תודה רבה על התשובה המורחבת

אני בהחלט אנסה להחיות ולהפריח את השממה בעזרת הדברים שרשמת לי, תודה.

ומעניין מה שרשמת על אבן הרודוקרוסייט בהקשר של כאבי מחזור שהחיבור מגיע מעומק הלב וחובר לגוף הפיזי, לא יודעת למה אבל זה הקפיץ אצלי משהו במערכת. עכשיו אני צריכה לרכוש את האבן הזו במקביל לעוד אבנים שציינת שחסרות באוסף שלי (:.

ואשמח מאוד אם תרחיבי על נשימה והכלה.

תודה רבה.  

טל מוזס

00:32 29/09/2003
  הי אפיק סליחה על העיכוב בתשובה.
אנסח זאת כך:
נשימה - אוויר ניכנס חיים ניכנסים.
הראות לוקחות את שהגוף זקוק לו ומשחררות בנשיפה את המיותר.
נשימה- מחזוריות .. נשימה נשיפה.
נשימה - נשמה .. כל עוד נשימה בי - נשמה בקירבי.
נשימה- להכיל את החיים .. להכיל את שהחיים מביאים.
נשימה לאזור הטבור - הרחם - (גם לגברים) עוזרת לחיבור עם רגשות אינסטינקטיביים - אומר רגשות אשר אינם תלויים במחשבותינו או רצונותינו - רגשות עמוקים שמתקיימים מעצם קיומינו.
החיבור למקור שלנו הינו החיבור לעצמי - החיבור פנימה - החיפוש הגדול נירגע .. האבדה נימצאה - אני מצאתי אותי:)
מתוך ניסיוני בעבודה עם נשים ומתוך חוויות אישיות עם גופי , מצאתי שיש קשר בין כיווץ שרירים, ומתח לפני ובזמן קבלת המחזור החודשי לבין הקשר של האישה פנימה לתוכה עצמה.
מצאתי שהכאב הינו כאין קריאה לאישה לחזור לעצמהוככל שהכאב גדול יותר אומר הקריאה גדולה יותר.
בזמנים אילו בהם נשים לוקחות גלולות ומשבשות את המחזוריות הטיבעית שלהן ובכך גם את "הקריאה"
אנו הנשים מוצאות עצמנו רחוקות רחוקות.
זמן המחזור אצל נשים רבות הינו זמן הפרעה וישנם אמצעים שונים להשכיחו ולנטרלו כאיל דבר אינו קורה וכמובן לא מפריע.
זמן המחזור הינו זמן היתכנסות ועל כן אם הגוף אומר" אני זקוק למנוחה - כנסי פנימה נישמי והתחברי לעצמך" יש להקשיב לו ולא לראות זאת כהטרדה ופגיעה בהתנהלות היומיום.
תרגיל טוב לעבודה עצמית במשך החודש כולו.
הוא נשימה לאזור הרחם - בעזרת דימיון - הרחבת הרחם והתמלאות ..
רגשות שעולים מציפים וממלאים את הלב ואת הגוף כלולו - לא עוד כיווץ אלא הרפייה - הגוף והנפש מסוגלים להכיל את כל קשת הרגשות הערוץ ניפתח .
אהבה טל.  

אפיק

11:51 29/09/2003
  מקסים איך שהעברת את הדברים
תודה רבה, עזרת לי לגוון את קו המחשבה שלי. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.