welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

רן אילני

חברים אהובים!

רציתי לעדכנכם שעומד לצאת לאור בעברית הספר "סליחה - שיחותקשור עם אדולף היטלר" מאת מייקל שוסטר, בהוצאת "חיבור" בתרגומו של "עדן".

שוסטר היה קצין מבחן צעיר יהודי אמריקני שעבר מוות קליני בתאונת דרכים קשה בגיל 19. אחרי התאונה הוא הרגיש שאיבד את שפיות דעתו והיה מוצף בחזיונות שבהם ראה את עצמו כקצין אס.אס. נאצי בשם תומס גוטנברג, עוסק בדברים היותר זוועתיים של המלחמה ההיא. שוסטר ניסה אישפוזים ותרופות אך ללא הועיל. אחרי עשר שנים של טירוף הוא גילה את "סת" ואת ספרות העידן החדש והתחיל בעקבות זה להפתח לאפשרות שמה שהוא חווה זו מציאות ממשית של גלגול חיים קודם שלו כקצין נאצי ´על אמת´.
הוא מתחיל מסע של עשר שנים נוספות עם מרפאים ומורים וחושף את כל הגילגול הנאצי הקודם שלו לרמה של מודעות מלאה. מכוון שהוא חווה את עצמו כנאצי ממש וכיהודי בו זמנית הוא נאבק עם תחושת אשמה נוראית ולומד שעליו, למרות הכל, לסלוח לעצמו ואהוב את עצמו כפי שאלוהים עצמו אוהב את כל בניו. בסוף תהליך ממושך הוא זוכה שוב באהבה עצמית ובשחרור ממשא האשמה הנורא. במהלך הענין שוסטר הופך למורה רוחני ולמתקשר וכותב את הספר - "continous energy and upcoming earth chages" (אנרגיה התמדית ושינויי אדמה עתידיים) המתוקשר דרכו על ידי ישות בשם "אור אוריון".

לאחר זמן מה שוסטר הופך מודע ל"נקישה בדלת הרוחית שלו" על ידי ישות שאינה בגוף המזדהה כלא פחות מאדולף היטלר עצמו. היטלר נמצא בגיהנום מעשה ידיו של אשמה אינסופית על מה שחולל בעולמנו. המלאכים אומרים לו שהוא בן אהוב של אלוהים כמו כל אחד אחר, אבל הוא מסרב להאמין. הוא מבקש הדרכה של ישות ארצית שהיתה בצד הנאצי ועברה לצד היהודי ומוצא את שוסטר. הוא מבקש את שוסטר להעביר אותו תהליך שיחותקשור (מילה אחת) שיוביל אותו - את היטלר לנתיב המיוחל של סליחה וקבלה עצמיות - כפי ששוסטר עצמו הצליח לעבור.

הספר נקרא בנשימה עצורה (למי שמעיז להתחיל ולקרוא...)ומלמד יותר מכל ספר אחר שקראתי בחיי (וקראתי המון תאמינו לי) לסלוח ולקבל את עצמנו!
חלקים שלמים קראתי בבכי, אחרים בצחוק ובאופן כללי עברתי חוויה אדירה.

מומלץ מאוד למי שיש אומץ להתמודד עם עצמו!

הספר לא ימכר בחנויות הספרים (לאיזה חנות היה אומץ למכור כזה ספר?!|) אלא רק באתר האינטרנט - www.slich.co.il
שנמצא כרגע בהקמה. אז צריך מעט סבלנות. אבל חיכינו שישים שנה לפתור את החידה הגדולה מכולן. אז לא נחכה עוד שבוע?

אהבה, סליחה ותודה

שלכם, רן

רן אילני

00:18 01/09/2003
 האתר הוא כמובן www.slicha.co.il

אז שוב, סליחה ואהבה!...

kpir_ka

23:47 04/06/2008
  ,אני יניב מטירת הכרמל ודודתי דליה עטרה, שם משפחתה:אליה, מטירת הכרמל, בת חסינה, ומורדכי, עברה 6 התנתקיות{יצאה הנשמה} מין הגוף על ידי הבורא עולם וכי בפעם הראשונה הבורא התגלה אליה בצורת ברק והקול שלו היה רעם עצום ואדיר שאין לשאר{ממש היראה ופחד גדול} ואמר לה אני הבורא עולם, אני חי וקיים, ורואה את כולם, ועם לא יפסיקו לחטטאת לי הפיל גזרות קשות, היא ברחה מהתדהמה ומההיראה הגדולה שנפלה עליה כי לא היקלה את הדבר הזה מעוצמת התדהמה וניכנסה אל ביתה ניכנס מלאך לבייתה ממש כבן אדם כולו אור מקרין ואמר {בשמו של הקדוש ברוך הוא} אין לך לאן לברוח ואף אחד לא רואה אותי חוץ ממך ואני עוד החזור שנית יצא מדלתה זה היה נבואה {מדובר על אישא שהיתה על רקע בסיס מסורתית שהיתה רחוקה יחסית מעדת ועל בסיס אמונה באלוהים אבל ללא אמונה בעולם הבא כך את שהיא ראתה מה שנתנו לה לראות ולמסור לכולם} ובפעם השנייה הבורא בא ואמר לה אני הקח את נשמתך למעלה ואת תאמרי את כל אשר אומר לך לכולם {עם ישראל}, ואכן לקח אותה למעלה והעביר לה מסרים לכל עם ישראל שבהם גלויים נוראות ומוראות {נוראות עם לא בחוקותיו} ונתן לה ויתן לה לעשות ניסים וניפלאות היא אשת בית צנוע ופשוטה שעדין אותם דברים לא יצאו לאור לעניי כל{כולם}ובעזרת השם יצאו בישביל לקרב ולחזק ולהעיר את כולם לידיעה אמונה וביטחון בשמו יתברך כפי שנאמר לה בגן עדן ,והיא שליחתו{ממש בדומה לותורתנו בתנך הקדוש על סיפור משה} וכי הבורא ממתין להשתדלות שלה והעשיה לכבודו{ומי שיפריע יוזיזו אותו הצידה זאת הבטחת בורא העולם }, כמו שנאמר לה בעולם האמת בגן עדן,{יחד עם זה היראו לה את גהינום וכל זה ביגלל שגם היה קשה להקל ולהפנים אתת הדברים העצומים האלו היא שמעה וראתה אתפיתחו של גהינום פתח כמו של אף ממש ולידו ממש גן עדן ושהיא היתה ליד פיתחו של גהינום היה אור מבפנים ושמועו, צרחות, יללות, וזעקות, עמדו שם שתי מלאכים שומרים בפתחו של הגהינום ושאלו אותה איך הגעת לפה ,היא השיבה ,האני לא יודעת? ואז הסבירו לאן לחצות ולפנות בשביל שהיא לא תימצא כי זה לא המקום שהיא צריכה להיות כאשר עשתה את מה שאמרו לה ראתה מלאכית שלכחה אותה לגן עדן ושם היה לה קסם ותענוג שאין לתאר ולשאר איזה רוגע שלווה הרמוניה הכל משתלב ביחד כל הדברים הנחמדים והטובים שהיא אפשר לתאר תענוג כזה מושלם שגם לה לשכוח מין העולם וביכלל שהיא היתה קיימת פעם{ בעולם העשייה קמובן} בעולם הזה יחד עם זאת היא אמרה אני לא מאמינה לא מאמינה כי אני אישא פשוטה בשביל כל הדבר הזה אני כל כך פשוטה היה פשוט קשה לעקל את זה ואז הבורא הכניס משהוא חם לגופה סגול והתחיל כמו לחבס את נשמתה והיא שמעה רעש של ברזלים כמו מרכבה ומשך את נשמתה מעלה לכיוון התיקרה ואמר אני הבורא עולם מחייה וממית ואת רוצה לראות והיראה לה אדם שוכב ומחוסה בכיסוי לבן ואז היא אמרה, לא, לא, לא, אני מאמינה, לא, לא ,לא, אני מאמינה, רק רצתה כיביכול לרדת אל גופה כי הרגישה מרחפת, את תילכי ותספרי את כל מה שציוותי עלייך ואז אמרה אני הלך לספר את כל מה שציוותה עלי , שיגידו מה שיגידו, וזה רק בקצרה משהוא קטן על קצה המזלג עד מאוד והיא חלק מהגאולה שיש בהם מסר חד וחלק, בתימצות קטנטן, מתוך אין ספור גילויים , בכללי, המסר. הבורא אמר לה תוך כדי שהיא בשמיים{עולמות העליונים} אני הבורא עולם, אני חיי וקיים, ורואה את כולם ,ועם לא יפסיקו לחטאת לי, הפיל גזרות קשות , אני הבורא עולם, אני הבורא עולם, אני הבורא עולם,והוא חזר על זאת גם בשאר ההיתנקיות{הנשמה מין הגוף יוצאת} אמת, אמת ,אמת, מה שאמרתי וחס ושלום וחס וחלילה, אין פה אות אחת ,כיזבית או שיקרית, עם אתם רוצים לדעת עליה הינה המספר שלה, של בייתה{ 04 8575961 }תיראו היא לא יודעת אבל אני עושה את המעמצים לפרסם את מה שקרה לה כי משמיים ציוו עליה, שכל מי שמכיר אותך, יעזור לך במה שהוא יוכל אני מקווה שתקבלו את זה בנועם וברעות ובחדווה, ושלווה ,ועם תירצו ישנו המיספר בשביל לדעת עליה את כל האמת היא הצילה על ידי ניסים גלויים בזכות הבורא יתברך שנתן לה לעורר ולחזק לתשובה,ולרפא חולים, מינחים עד חולי סרטן תוך רגע עד זמן קצר של ימים הברכה תבוא עליכם עם תעמצו לבבכם לעשות את מיתב יכולתכם לפרסם את הדבר הגדול הזה לשם שמיים והכל לטובת כולם. שיוצא עוד מעת ביזכות השם יתברך וזה היזכר לדורות אז תאמין לי אחי היקר או אחותי היקרה אנו כל כח מרוביים בדרך כלל וכחמיים בפילוסופיה ופרשנות הקטואלית אבל באת אנו לא נידה מדיבורים רק נימצא כל השאלות ולא לאשארות של אחד כזה או אחר שיגיד דבר מה בסיכלו המרובע והקטן שנולד אתמול שלשום וכי מדובר בדעות ומחשבות שאין להם שחר, כי בסוף הכל בתברר ומתלבן, כמו שכתב שלומה המלך, החכם באדם: סוף דבר הכל נשמע, ואת האלוהים הירא, ואת מצוותיו שמור, כי זה כל האדם. כי רבות מחשבות בלבב איש ועצת השם היא תקום בסופו של דבר המחשבות שלנו בגדר הבל המה דברים שאנו עצמונו לא יודעם על מה אנו מדברים ובסוף שאנו אומרים ,א, והוא אומר ,ג, ושלישי סובר ,ד, בסוף של דבר יוצא ,ת, מה שההינו רחוקים לדעת לכל אילו שחושבים שהם יודעים אנו לא יודעם כלום ועם אנו רוצים לדעת באמת את תכליתנו בעולם אזה יש דרך אחת שהיא התורה, והצדיקים הקדושיםותלימדי החכמיםוכל מי שעושק באמת בתורה.וכי אני מברך את כל עם ישראל, שאדוני השפוט את כולנו לטובה, ויחזיר אותנו ביתשובה שלמה, ויעורר ויחזק ויקרב אותנו, בעול מלכות שמיים, שמירת המיצוות ,והיראת השם יתברך ,בידיעה ואמונה וביטחון בשמו הגדול והנורא, ונזכה להגאל ולראות משיח, צדקנו במהרה מימנו, ויושענו על כף הזכות למען שמו. אמן , ואמן. 

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.