welldone
HELP! צור קשר
מיסטיקה, רוחניות, יהדות וקבלה
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - תקשורת רב ממדית בהנהלת - *טל* 
שולח עודכן לאחרונה

למה התקשורת לא מצליחה?    15:50 28/02/2009  

היי חברים וחברות יקרים.

כבר זה זמן רב שישויתו וחוצנים שונים נמצאים איתי בקשר, בין מי שמעט, ובין מי שרציף.

כמה החוויות האחרונות החזקות שלי בתחום היו:
1. יציאה מהגוף ולקיחתי אל מועצה קטנה שדנה בי בדיון האחרון, ובו החליה לצרף אלי הדרכה חוצנית ולשתף איתי פעולה. קיבלתי תמונה שבה בצד ימין עמדה דמות מזוקנת, וכנראה החזיקה אשכול ענבים. משמאל ישבה דמות מזוקנת נוספת (שתיהן בעלות מראה אנושי, כנראה ישויות) ליד שולחן, כשלידה מאזניים. מאחוריהן ראיתי שולחן צר וארוך, שמאחוריו ישבו חצונים ודמויות נוספות (כנראה עדים או צופים).
ביקשתי לדעת איך קוראים להם, ואז גם הופיעו המילים הבאות באותיות לבנה ובסגנון של כתב תורה:
מתחת לדמות העומדת הופיעה המילה "שורק", ומתחת ליושבת- "צודק".
"שורק", כנראה בגלל שהיא דיברה וניסתה להסביר לי מה קורה, ו"צודק"- מלשון צדק, שהכריעה את הדיון לטובתי, כי הן חייכו ולכן הבנתי זאת, ואז הוחזרתי לארץ (קרה בחודש אפריל)
2. טיפול רפואי ע"י חוצנים, שבו סולק ממני טפיל דרך מערכת הנשימה. לאחר מכן, הופיע לי סימן אנכי יבש ולבן לכל אורך הצד השמאלי של האף, ביחד עם תחושת עקצוץ מוזרה. זה נעלם רק לאחר כ- 45 דקות.

מקרים אלה לוו בתחושות מוזרות של גירוד באוזן שמאל, ומשהו שהוא כמו שחרור ואקום או השוואת לחצים, וכן התבוננות על הגוף שלי מלמעלה ותחושת הירידה האיטית לגוף הפיזי (כמובן שמבחוץ הגוף הפיזי שלי היה משותק).

היו עוד חוויות רבות, שמעבר ל-2 אלו שציינתי עכשיו בקצרה, אין זה המקום להכיל (אם מישהו מעוניין במידע נוסף, אשמח דרך המייל).

אך בנוסף לכל זה, בשבועות האחרונים קרה לי פעמיים דבר מוזר מאוד, לאחר חודשים ממושכים של "רגיעה", כשאניכבר התחלתי להיות מאוכזב וחושש שניתקו עימי עניין או קשר.

לפני כ- 3 שבועות, בליל שישי אחד כשהלכתי לישון (8 באוגוסט), הלכתי לישון, וכ- 5 דקות לאחר שנשכבתי, הרגשתי לפתע קור. נהיה לי קר פתאום. אני לא זוכר על מה בדיוק חשבתי אז, שכן זה לא משנה (וכן גם הייתי קרוב למצב של כניסה לשינה-חלימה).
ואז שמעתי והרגשתי פתאום הדהודים מוזרים כאלה שבאו בצורה מחזורית, שקשה לי להיזכר ולהסביר אותם עכשיו.
הם לוו בכל מיני קולות נוספים. הייתה לי תחושה שכאילו "מישהו" מנסה ליצור איתי קשר (טלפתי?) באמצעות גלי המוח שלי. ממש ככה, הרגשתי כאילו מישהו משתלט לי על גלי המוח ומכוונן אותם כמו היו תדרים של רדיו; הרעשים התחלפו מדי פעם כאילו "(הו)עברתי מתחנת רדיו אחת לאחרת". הרגשתי חלש מכדי להזיז את גופי. אני גם זוכר שניסיתי לדבר, אבל כל מה שיצא היה כמו קולות שאדם עושה תוך כדי שינה (אנקות-מלמולים כאלו, ללא כל הגיות ותנועות של ממש). ניסיתי להירגע כדי שמשהו בתהליך הזה ישתפר, אך כעבור דקה או שתיים זה נפסק, ייתכן בגלל שנהייתי טרוד מרוב סקרנות ותהייה ולכן קמתי ממצב השכיבה (בבת-אחת).
לאחר שזזתי וקמתי מהמיטה, הקור פתאום הפסיק, ואני גם חושב כי כאבי הראש שלי נעלמו לזמן-מה.
למרות ספקנותי ההולכת וגדלה, האם ייתכן כי בכל זאת היו אלה חוצנים (מארקא?) שמנסים ליצור עימי קשר, שעשוי להצליח (סופסוף)?

וכך, רק אתמול כשהלכתי לישון, נזכרתי במקרה הזה, וביקשתי לתקשר איתם שוב. לא קרה כלום.
אבל לאחר כמה דקות, כשכבר חשבתי על משהו די הרבה זמן וקורב למצב של כניסה לשינה, חשתי לפתע בקור עז, כבר שכחתי מהגוף הפיזי שלי (כאילו כבר לא הרגשתי אותו), אוזן שמאל שלי החלה לעקצץ מאוד ושמעתי רעשים מוזרים כאלה כמו של צמרות עץ שמתנודדים ברוח, ככה במחזוריות.
משהו בתוכי אמר לי שהם מנסים ליצור עימי קשר שוב, אבל לאחר כדקה זה נפסק.

למה זה לא מצליח?
אני כבר קרוב לייאוש, ומתחיל לחשוד שמדובר פה בהכל רק בהזיות או בתופעות שיש להן הסבר מדעי-נוירולוגי.

תודה מראש לכל מי שייתן עצה, דבר ניסיון או כל הערה או הארה אחרת.

גיל.

Unicorn

18:45 24/08/2003

גם אני כך.

ממש מעצבן
אני מתחיל לחשוב שהכל שטויות ודמיון. 

18:48 24/08/2003
  ואנשים "מתקדמים" אומרים לי רק "סבלנות...סבלנות" כל הזמן.

שבע שנים זה די והותר.

היתה מישהי שהבטיחה לי שתיתן לי אוריינטציה, אבל לא יצא מכל ההבטחות כלום בסוף.

ההר (שלי) הוליד עכבר.
ככל שאני חושב על זה יותר ויותר, כל התקשורים הללו זה רק הזיות נוירולוגיות-מוחיות שנובעות מעודף אגו, או מבעייה תורשתית שכזו או מאי-יציבות נפשית.

אני רק מקווה שלא אתחיל לקבל דכאונות שוב...

גיל. 

Unicorn

18:58 24/08/2003
 אני מודה שאולי יצרו אתי קשר בצלילים פעם.

אבל עד כאן!
אתמול ביקשתי משהם בכל הכוח שיראו לי לפחות עבם
שום דבר..

כמה פעמים ביקשתי..

אני מרגיש שזה סתם
פשוט סתם 

TheLight

19:08 24/08/2003
 אני חושב שיש סיבה לכך שרוב "אנשי הקשר" הם מעל גיל 30, יש לי הרגשה שהחוצנים מחכים שהאנשים יגיעו לשלב מסוים שבו הם מחוברים לקרקע ומסודרים בחיים, ורק אז מאפשרים להם לעשות את הקפיצה הגדולה קדימה. 

פליק

20:57 24/08/2003
  גיל המקסים
אני מציעה לך לקרוא את הספר מתנות לנשמה.
מגיעות לך כמה מתנות לנשמה.
בסוף הספר יש כתובת של פסיכולוגית חיפאית שעובדת על פי השיטה הזו והיא יודעת שחויות כמו שלך אינן בהכרח עדות לאיזה כשל במערכת ויודעת שיש אמת בדברים.
מצד שני היא פסיכולוגית במיקצועה ובהחלט יש לה את היכולת להבחין בין דברים.
נסה לקרוא את הספר כדי לראות האם השיטה מדברת אליך.
בהצלחה 

21:21 24/08/2003

היי סקריץ´, תודה על ההפנייה.
התוכלי לפרט מעט יותר על השיטה? ולאילו "מתנות" הכוונה?

גיל. 

SimpleGuy

23:55 24/08/2003
 לכל האנשים היקרים שלא מצליחים לתקשר עם החוצנים למינהם שתי נקודות למחשבה -
הראשונה היא שאולי אתם מתאמצים יותר מדי? תקשורת לא מגיעה מהמוח.

השניה היא שתקשור אמיתי ומועיל עשוי להיות דווקא תקשור של העצמיות הגדולה שלכם היא האלוהות שבכם ולא של חוצנים או עב"ים.

נקודה למחשבה. 

*טל*

00:38 25/08/2003
 לילה טוב גיל

אני מאמינה בקיומם של קבוצות חוצנים ואני אף נעזרת בהם בדברים מסויימים
הצעה ידידותית...אל תנסה ליצור קשר, הם יודעים את מלאכת הקשר מצויין ולא תמיד עפי הזמנה מראש, הצורך העז ליצור קשר עם חוצנים, עלול להוביל גם למצבים פחות נעימים בהם יצרו איתך קשר, דווקא קבוצות שאינך מעוניין בהם, אני דווקא לא נימנת על אוהבי או שונאי הקבוצות השונות ויש כמובן שיחלקו עלי בהעדפותי...
הדברים שתארת יכולים להתאים גם לחוצנים וגם לישויות אחרות, למרות שהקור דווקא מאפיין חוצנים מנסיוני, כך גם התחושה של השואת לחצים.
התאריך שציינת, מציין בלוח הצ´ולקין החובר לפליאדות יום של ריפוי, אך עם זאת התמודדות לא קלה עם שינויים בדומה לקלף המגדל, האם חשת בכך באופן אישי?
האם יצרו איתך קשר בעבר?
האם היו לך חויות חוצניות?
ישנם ימים, בהם קל ליצור תיקשורת ויש ימים "ארציים" יותר, ישנם ימים וזמנים שמשמשים שערים לקבוצות שונות.

..אשמח לקבל את תאריך לידתך, אם תרצה בכך כמובן..

ובנתיים חלומות פז

*טל*

פליק

12:22 25/08/2003
  היי גיל
מדובר בספר מתנות לנשמה מאת דואן אי.קלרק בהוצאת אופוס.
בגדול מדובר במערכת סמלים אנרגטית היוצרת תהליך רפוי פיזי ורגשי גם יחד.
מדובר שם גם על שיטה להחזרת רסיסי נשמה שנעשית במהלך הטיפול ובהתחברות לאירועי גילגולים קודמים שהמפגש איתם מסייע לתיקון כאן ועכשיו.
אני חושבת שכדאי שתיקרא את הספר כדי לראות האם אתה מתחבר לרעיון.
זה נשמע כמו עוד טיפול בגילגולים אבל חברה שלי הייתה בסדנא של אותה פסיכולוגית חיפאית שעובדת בשיטה הזו וסיפרה שקורים שם דברים מופלאים שמחברים אותך בדיוק למקום הנכון.
לדעתי שווה לך לנסות לפחות להוציא מסוף הספר את שמה של אותה פסיכולוגית חיפאית ולדבר איתה ישירות.
אתה יכול גם להקליד את שם הספר בחיפוש ולקבל עליו מידע נוסף.אם איני טועה יש אפילו אתר באנגלית של הסופרת שמחדד קצת יותר את הדברים.
אנסה לחפש אותו.
כדאי משום שכאן אתה הורג שתי ציפורים במכה אחת.מצד אחד אף אחד לא מפקפק במה שקורה לך ויודע שהכל אפשרי ומצד שני יש גיבוי קונבנציונלי שמכסה ומלמד אותך לקבל את מה שקורה לך.
והעיקר שאמשיך לראות אותך מחייך ושמח.

16:43 25/08/2003
 תגובות:

1. ראשתי כל, סקריץ´- תודה רבה לך על הפירוט. אני אנסה להשיג את הספר אגב אורחא.

2. טל, תודה רבה על תגובתך המפורטת.
תאריך הלידה הלועזי שלי הינו 6 בינואר, 1986.

ב-17 במאי 2003 עברתי טיפול רפואי ע"י צוות חוצני (לא אפרט כאן), כשקדמה לו פרוצדורת הכנה ב- 16 במאי.

כמו-כן הדיון האחרון לגבי, שאליו נלקחתי, היה ב- 22 באפריל 2003.

אשמח לשמוע מה את מסיקה מהתאריכים הללו.

תודה רבה רבה
ויום נעים לך ולכולם,

גיל.

16:44 25/08/2003
  תגובה ל- SimpleGuy,

תודה לך על תגובתך.
כן, חשבתי כבר על הנקודה הראשונה שהעלית, ובמשך הזמן התאמצתי פחות עד שלא בכלל.

לגבי נקודתך השנייה, זו באמת עצה טובה ומועילה, אבל בנוסף לכך אני מאוד הייתי רוצה גם ליצור קשר עם חוצנים ואולי אף לעבוד איתם לטובת שירות הכלל.

גיל.  

16:54 25/08/2003
 היי סקריץ´, נזכרתי במשהו מעניין.

אני נוהג מאז אפריל לתעד מקרים עיקריים שונים שקשורים באופן ישיר או עקיף לתהליך ההתפתחות הרוחנית שלי.

הנה תמצית חלום צלול מאוד שחלמתי בצהרי שבת של ה- 26 באפריל 2003:

בחלום הייתי בתוך קבוצה שהתחרתה במעין תחרות מול קבוצה אחרת.
המשימה הייתה לאסוף כמה שיותר חפצים שהוחבאו, אותם אינני זוכר. ומי שאוסף יותר- מנצח, נראה לי, אם אני זוכר כיאות את החלום.
הלכתי לחפש, ואני זוכר שהיה מקום מתחת לאדמה שהייתי בטוח שיש שם חפץ כזה, אך לא רציתי לרדת לשם. חיפשתי וחיפשתי עוד מקומות. אני לא זוכר מה קרה בדיוק, אבל דמות אחת בחלום, אותה אינני זוכר, הובילה אותי למקום מחבוא שבו נמצא אחד החפצים שהיה צריך למצוא ולאסוף. המקום הזה היה ארון, היא הראתה לי את הכניסה. נכנסתי פנימה, ובתוכו היה סולם ארוך ארוך שעבר במעין מחילה צרה אנכית עד למקום כלשהו למעלה, שם הונח אחד החפצים. לידי, לצד תחתית הסולם, היה דיסקט.
כנראה שהיה צריך גם לעשות משהו עם הדיסקטים הללו, שהופיעו בתחילת כל מחבוא שבו הוסתר אחד מן החפצים הללו. אני לא זוכר מה עשיתי עם הדיסקט, אך התלבטתי אם לקחת אותו. נראה לי כי העניין במשחק היה כזה: אם כבר מצאת מקום מחבוא- עליך לעבוד בו קשה כדי להגיע לחפץ שנמצא בתוכו.
לכן אתה גם יכול לוותר על החפץ, ואז אתה יכול לקחת במקומו את הדיסקט. אני לא זוכר למה הדיסקט משמש. נראה לי שבחרתי בו, כי אני זוכר שהמחילה האנכית הזאת, בה עבר הסולם הארוך מאוד שהגיע עד לחפץ, הייתה מאוד צרה. לא יכולתי לטפס על הסולם, כי לא יכולתי להניע בחופשיות את הידיים שלי בתוכו.

איסוף חפצים- לי זה נשמע גם כמו איסוף רסיסי נשמה. האמנם?

גיל.

Unicorn

16:56 25/08/2003

זה מה שאני רוצה גם
להיות איתם בקשר ישיר.

ולעזור למי שצריך עזרה.

הכי אני רוצה לבקר בחללית שלהם.
שלא נדבר על הכוכב..

יכול להיות מצחיק לקבל חפץ מעניין מהם, ולתת אותו לאיזה ערס לנסות להבין מה זה
^_^

17:05 25/08/2003
  היי אלון,
נראה לי שגם גאוני דור כמונו, כביכול, לא יבינו...

גיל. 

Unicorn

17:07 25/08/2003

תמיד אפשר לומר שאתה מבין.

הוספת תגובה       עמוד קודם [ 1 2 ] עמוד הבא

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.