welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

רגש גולמי

אחה"צ טובים

יש לי שאלה וממנה בעצם כמה שאלות נוספות, אז אולי כדאי שאני אספר את הסיפור בכללי...

נשמה חשובה בחיי נתנה לי במתנה אבן שהייתה שייכת לה, קריסטל טבעי, ממש פיסה מתוך אבן ( אם ניתן להגדיר את זה כך)
הקריסטל הוא קוורץ ורוד מבחוץ ומבפנים עוד סוג של אבן בצבע סגול, סליחה על הבורות אני לא זוכרת את השם כרגע.
האבן הזו מלווה אותי...
לפני כמעט חודשיים סבתי נפטרה,
באותה השעה שחשתי שזה הסוף ישבתי בבית, בחדר שלי הדלקתי נרות, התפללתי כל תפילה שאני מכירה, החזקתי את האבן בידי קרוב לנר ושלחתי אור ואהבה.
ברגע שהודיעו לי שסבתא הלכה לעולמה הלכתי להפרד ממנה, מגופה המונח בביתה, במיטה שלה, במקום המוגן, הבטוח והשלו ממנו בחרה לפרוש הלאה.
הייתי לבד בחדר עם הגופה ובכיסי אותה אבן.
מייד חשתי צורך ודחף עז להוציא את האבן מכיסי ולהניח אותה על העין השלישית של סבתא.
אח"כ שוב משהו אמר לי להניח את האבן על הלב, על מקלעת השמש.
שתי הצ´אקרות האלו דרשו ממני "יחס" וכך הוקל לי עם הפרידה, הייתי חזקה מאוד שזה הפתיע אותי, הרגשתי שבאתי לשליחות וההבנה תכפר על הדמעות. הידיעה הזו שאפילו שהרוח כבר "עברה דירה" אני בעצם שחררתי את חבל התבור בצעד האחרון הזה שעשיתי וזה כל מה שיכולתי לתרום.
מאיפה זה בא?
למה עשיתי את זה?
יש בזה משהו אפילו אם מדובר בגופה ולא יותר אם מסתכלים על הפן הרוחני שבנו?
יכול להיות שיש לזה קשר לשאמאן שבי?
פתאום כל זה עולה אצלי מכיוון שמאז שזה קרה הוצאתי את האבן פעם אחת ועדיין לא שטפתי אותה.
אני לא יודעת אם לטהר אותה.
אני פוחדת לאבד את מה שיצרתי בה בזכות אותו "טיפול" וחילופי האנרגיות שהיו.
זה בריא להשאיר את האבן כך?
אני חייבת לטהר אותה?
אני לא יודעת מה לעשות,בגלל זה האבן עדיין מונחת במקומה מכוסה.

מקווה שזה בסדר מה שרשמתי כאן ושלא גלשתי למקומות לא נעימים.
אשמח לשמוע דעתכם
תודה רבה
המשך שבוע נפלא וקסום

טל מוזס

14:44 28/07/2003
  וואו.. איזה סיפור..
מה לומר.. ברגעים מסויימים , אנו פועלים בדרך שאין בה הגיון אבל משהו מריגיש לנון נכון וניראה שכך גם קרה לך.
הנחת האבנים עזרה לך בשחרור .. קל היה לך לשחרר את סבתך ובכך הקלת עליה את השחרור ..
רבות מסופר על נשמות שקשה עליהן הפרידה עד שהן נימנעות מלצאת מן הגוף .. עד כדי עיכוב המוות הפיזי.
שחררתן .. השתחררתן ובאותו מעמד נוצרה ברית חדשה עם הקריסטלים.. עם האדמה .. משהו שנווה ממך קשב מסויים מימש עצמו ויתכן ותוכלי לפתח.. לפתוח עצמך ולגלות יכולות אשר קיימות בך.
בקשר לטיהור האבן.. מה את מרגישה?
לטהר?
לשמר את האנרגיה.. שאלי את עצמך האם את ... עדיין לא משחררת ואלוי יש צורך ב"טקס" נוסף בו תשחררי עוד .. ועוד.. ועוד.. ואולי עוד לא הזמן..
אל תיכפי על עצמך דבר.. שהרי האבן מסמלת לך עדיין דבר שאת רוצה בקירטב אליך.
אין צורך בניתוץ בגלל תאוריה זו או אחרת.
התחלת מסע.. מסע הקשבה .. המשיכי והקשיבי עשי דברים מתוך שלמות וביטחון ..
בהצלחה. טל.

רגש גולמי

15:24 28/07/2003
 היי , תודה על התשובה

אני ממש לא יודעת מה לעשות, הרי זה לא בריא להשאיר אבן כפי שהיא ללא טיהור אם אני מתכוונת להוציא אותה סופית מה"עטיפות" ולחשוף אותה לאוויר בחזרה.
אני יכולה לא לטהר אותה לעולם?
זה מה שאני רוצה לעשות ((: לא לעשות איתה כלום, פשוט להשאיר אותה כך, אך מה עם האנרגיות שאוגרת?
ואם אשאיר אותה כך מה יקרה? אוצרת או עוצרת?
אמ...לא יודעת מה לעשות
אפשר כיוונון? אני מאוד רוצה להשתמש בה כבר כפי שהיא אבל פוחדת מהאנרגיות שאולי לא תקלנה כרגע עלי אישית ומאוחר יותר בסביבתי.
אשמח לתגובה

שבוע נעים
ליל מנוחה

טל מוזס

16:57 30/07/2003
 "זה מה שאני רוצה לעשות ((: לא לעשות איתה כלום, פשוט להשאיר אותה כך"- אז תקשיבי לעצמך.

נכון אולי את אוחזת .. אולי זה טוב ואולי לא .. אבל יש רגש בתוכך שרוצה לשמר את החוויה באשר היא .. אז כרגע כך את חשה וזה בסדר.

מה המטרה ברצון שלך להשתמש בה עוד?
רוצה לטפל בעוד אנשים?
תצתרכי לנוע קדימה.
או שאת רואה את האבן כמסמלת את הקשר והשחרור מסבתא.
או שאת רואה עצמך כמי שמטפלת באנשים שונים בלי "היצמדות" וממשיכה לעבוד עם אבן זו או אחרת.
יש לי אבנים עימן אני נעזרת לאיזון אנשים רבים .. אני מטהרת אותן בין כל מקרה למקרה .
ישנן אבנים שאני לא יכולה להעביר בין מטופל למטופל.. משום שהן במהותן לא טובות להעברה .
היה לי מקרה שטיפלתי באדם מקסים ואהוב .. הוא ניפטר והאבנים שבהם טיפלתי בו .. אותן אבנים שתמכו בו לאורך דרכו האחרונה עדיין , ארבע שנים לאחר מכן, נימצאות אצלי בגינה בין העציצים ואני לא מסוגלת להשתמש בהן לטיפולים אחרים.
סימכי על עצמך אל תיכפי שום צעד במיוחד לא משום פחדים .
הדרך הטבה ביתר לשחרר אבן , לדעתי היא להחזיר אותה לטבע שכן דבר לא ממש שייך לנו.. אבל גם שחרור זה נכון בזמן הנכון ועל כן.. בלי פחדיפ,, הכל בסדר. הרשי לעצמך להתענג על חווית השחרור מסבתך וברגע נכון ,אם יבוא, תוכלי לנוע עוד צעד קדימה ולשחרר את האבן ואת החוויה אל הטבע ,, אל השלם.
טל.

רגש גולמי

17:23 30/07/2003
 תודה על הסיפורים והכיוונונים

אני רוצה שהאבן הזו כרגע תשמש מקור אנרגיה לעצמי כי לא נראה לי נכון להעביר אותה הלאה או שהיא תבוא במגע עם גופים או אנשים אחרים.
את האבן קבלתי מנשמה טהורה ומיוחדת ומסתבר שגלגולה של האבן צריך להעצר כרגע ולא סתם היא נתנה לי דווקא בתקופה הזו.
הבעייה היא ועדיין לא הבנתי, אם אני משאירה אותה כפי שהיא ללא טיהור ואך ורק אני במגע איתה, סתם למשל שמה אותה בכיס ומשתשת בה להגנה עצמית ,אותן אנרגיות שעצורות בה כרגע יתכן והן לא בריאות???

תודה רבה רבה
ליל מנוחה
סופשבוע נפלא

טל מוזס

16:49 07/08/2003
  שלום חמודה.
בואי ניכנס פנימה. מה מקור החשש?
האבן במה היא טעונה?
חוויה חזקה חווית כשהיא , האבן היתה בסביבה.
האבן היא תיזכורת קיימת למה שכבר אינו קיים ואולם ואכן אנרגיות אשר השתתפו בחוויה הראשונית עדיין צבורות באבן , וזה בסדר.
הייתי ממליצה לך שלא להקל ולעגל פינות אלא להפך, לתת לאבן את המשמעות שהענקת לה עד כה ולא להסתובב עימה ביום יום, אלא להוציא אותה ברגעים מסויימים בהם את רוצה לחוות ולהתחבר שוב לאותם תדרים שחווית בחוויה הראשונית ואם זאת אומר שאין עלינו לאלץ דבר לקרות ומה
שהיה היה.
אין מובטח לך כלל שתחווי שוב את אותה החוויה שחווית ואף לא מובטחת לך חוויה דומה.
יתכן ואבן זו ניקרתה לדרכך בכדי לעזור לך לחוות את חווית השחרור מסבתך ובזאת סיימה את תפקידה .
ו... יתכן שלא.
לכן , כן יחסי לאבן את שאת מייחסת ואם זאת ללא ציפיות היכנסי למצבי תודעה רכים (מדיטציה , הרפייה) נוחי עם האבן וראי מה עוד היא מביאה לך.
תחושת החשש שהעלת הקשורה לאנרגיות לא בריאות ניראה שקשורה יותר לפחדים שלך ולא לאבן עצמה.
אם זאת ומשום שהמלצתי לך לתת לאבן "כבוד" עדיף להשתמש בה בחוכמה, זאת אומרת ברגעים בהם את רוצה להתחבר אליה, פני לך זמן ומקום ללא הפרעה והגני על עצמך בתפילה (שמע ישראל ) בהתכוונות אל האור (כדור אור לבן העוטף אותך פנימה והחוצה..)סמלים של רייקי או כל הגנה אחרת .
בהצלחה. טל

רגש גולמי

23:12 07/08/2003

ערב נעים טל ((:
עכשיו אני קוראת את מה שרשמת, כנראה שמעתי מרחוק לעצתך כי בדיוק היום תקף אותי געגוע עמוק והחלטתי להוציא את האבן בתקווה לקבל רמזים או מסרים כלשהם אבל לא הרגיש לי בנוח ושקט התדרים לא היו נקיים אז החזרתי אותה די מהר ל´עטיפות´..זה משונה, זו בסה"כ אבן ואנחנו אוגרים בתוך החומר הזה כל כך הרבה מהרוח שלנו, שבנו..
בינתיים אני אוציא את האבן ברגעים כאלו כמו היום משם אני אשאב אנרגיות שיחזקו אותי לזמן מה כך שאוכל בעקיפין גם לחזק ולחבוק אחרים באנרגיה הטהורה הזו המרפאה.

תודה רבה טל
סופשבוע רגוע ושלו

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.