welldone
HELP! צור קשר
קריסטלים, אבנים, גבישים ומינרלים
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים

פורום - קריסטלים, מינרלים ואבנים בהנהלת - טל מוזס 
שולח עודכן לאחרונה

Unicorn

קניתי אותם אתמול. 

Unicorn

04:31 24/06/2003
 אופס!

גולד טייגר איי! 

Zen

04:43 24/06/2003
  הטייגר יפהפייה ועוצמתית...

ואני לא מכירה אישית את האבאלון :-)

מה אתה חושב?

Zen.

Unicorn

06:50 24/06/2003
 HELLO! ZEN

האבאלון זה צדף שמורכב מ70% ויותר ממים.

צבע: אבן מבריקה שכללת מגוון מרהיב של כל צבעי הקשת.

מעניקה תחושה של רוגע וכיף. מחזקת עצמות ולב.

המידע מהספר "סוד הקריסטלים", גם את הספר קניתי אתמול.

וגם רציתי לדעת מה אתם עושים עם הקריסטלים 

Zen

11:46 24/06/2003
 Hello hello:-)

שם מקסים בחרת לעצמך...

אני אישית לא מתחברת לאבאלון.

מה עושים עם הקריסטלים?
מה שבראש שלך...

נושאים אותם בכיס, מחזיקים אותם, עושים איתם מדיטציות (במיקום הצ´אקרות), ועוד כיד הדימיון הטובה עליך.

ואני בטוחה שלמנהלת הפורום היקרה יש מה להוסיף בנושא.

יום מרתק!

Zen.

Unicorn

00:43 25/06/2003
  יום מרתק גם לך 

טל מוזס

09:14 27/06/2003
  הי.. יום שישי שש בערב, קראתי את ההודעה.. וכן אני יכולה להוסיף , אבל אני גמורה מעייפות והבית עוד לא ממש ממש נקי לשבת , האבנים היחידות שאני מסוגלת לדבר עליהן עכשיו הן הרצפות שאני רוצה לשטוף.
אז ביום ראשון בלי נדר אני שוב פה , שבת שלום טל. 

טל מוזס

23:46 28/06/2003
  בוקר טוב:)
אז מה אמרנו.. טייגר איי זהוב- נתחיל להתבונן באבן - אבן "חצי שקופה" מה שאומרת מעבירה אור דרכה אבל רק ב.. חצי.
היא לא שקופה כמו קריסטל קוורץ אבל רואים את הפנים שלה מה שמעיד על עינין שיש לנו פה עם האור, הטייגר הזהובה מכילה אין ספור סיבים המקרינים אור , כן זה האור הזה שאנחנו רואים כשהשמש עולה וגם האור המופלא אותו אנו כל כך מייחלים לחוות.. אור ואהבה..
הטייגר ציבעה חום והסיבים צבעם זהב.
הצבע החם ניתן לשייכו לתדר מרכז השורש- יציבות , ביטחון , אדמה.
ותדר הזהב נוכל לשייכות למרכז הכתר - מלכות , הילינג, חמלה אלוקית, שלווה וחוכמה.
שלבו את השניים שני מישורים משתי הקצוות וקבלו אבן שיש בה כבר את התדר המאוחד - היא יכולה ללמד הגשמה על פני האדמה, גישור בין פערים, ביטחון ואומץ משולבים בחוכמה ,חמלה וראיה גבוהה.
המתלצה, נסו לקחת טייגר איי עימכם למשך היום, תנו יומיים שלושה ונסו לחוש שינויים בתגובות , מחשבות שעולות , רגשות וכו..

לגבי האבלון- האבלון היא צדף- הצדף הציבעוני היפה הזה , צבעי ורוד ירוק כחול כתום - אני זוכרת שהיה לי קשה ליזכור את השם של הצדף הזה והצלחתי כש זכרתי - אבא- בלון.
האבלון הוא צדף,אם כן הוא לא אבן וא אורגני מן החיאבל לא בדיוק - זאת אומרת הוא לא נירקב אבל לא נוצרה בו התגבשות קריסטלית.
צדף מקורו מים- מים רגשות , זרימה רכות נעימיות , הסתגלות , האבלון צבעונית ומנצנצת כאשר הניצנוץ באבנים הוא כסוף משהו.. פלורסנטי .. אומר האור המובא מגיע מעולמות של מעלה ובכך האבן תעזור לחיבור לעולמות של מעלה - ראה משפחת המיקה לדוגמא.
האבלון בציבעוניותה המנצנצת תחבר למישור היצירה , הדמיון ,האשליות , הרגשות .. הייתי ממליצה לנסות ללכת יחד עם אבלון ועם אבן אדמה - אבן שהתגבשה בצבע חום ולראות אין שתי אכויות האבנים תומכות יחד.
השילוב בין אבלון לטייגר איי זהוב ניראה לי מקסים- יצירתיות , הגשמה,ביטחון - חיבור ואיזון בין מעלה ומטה - מקסים.
בהצלחה.
טל 

Unicorn

23:59 28/06/2003
  תודה לך טל.:-)

יש לי עוד אבן בשם "אפצ´איט" (אני יודע, השם לא נכון. אבל אני לא זוכר)היא שחורה וגם מחזירה אור, כך שהיא גם כסופה.

זה בסדר את לא חייבת לכתוב, אני כבר קראתי על האבן.

ועוד משהו.
ביום רביעי הייתי בחתונה של בן דוד שלי. לקחתי את האבנים, ואני חושב או יותר נכון יודע שהרגשתי אחרת.
הרגשתי בטוח בעצמי, הרגשתי שונה, הייתי בטוח במה שאני אומר.
יום למחרת הרגשתי שאני חייב לעשות טיהור לאבן, אולי בגלל כל האנשים.

יום טוב, אלון. 

טל מוזס

23:58 30/06/2003
  האבן שתיארת נישמעת כמו המטייט, כסופה חלקה?
(אל אף שההמטייט כשהיא לא מלוטשת תפתיע את המתבונן בפעם הראשונה , היא ניראת כמו גוף מתכתי המום ולא מבריק כלל).

שיח עם אבנים ניבנה עם הזמן כמו שיח עם כל דבר אחר, מה שחשוב הוא להקשיב, להרגיש ולשים לב לשינויים ולתחושות עדינות.
טהר את האבן והמשך להתחבר עימה,שים לב באילו מבצים קורה השינוי בחייך וזכור תמיד- זו לא האבן , זה אתה:)
יום נעים טל.

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.