welldone
HELP! צור קשר
חלומות, פשר החלומות
פורום חלומות - פירוש והבנת חלומות, פיענוח סמלים בחלום, משמעויות בחלום, פשר החלומות.
???? ???????
חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים
 
פורום - חלומות בהנהלת - * ללא מנהל * 
שולח עודכן לאחרונה

כוכב השחר

מזל טוב לפתיחת הפורום!    10:45 19/01/2002  

 

שלום אילנה, ומזל טוב לפתיחת הפורום.

תני לי רק לציין ששמך מקסים! (הממ... לי קוראים אילן...)

שלך
הנווד  

לוטוס

 

התעוררתי אל תוך חלום ובו גלשתי לפורום חלומות והנה הוא הפך לפורום קוסמופוליטיקה. איך נכנסים לפורום החלומות? האם מתוך שינה?
יום נפלא והרבה שמחה ואהבה,
לוטוס  

Carmela1

חלומות רבים מדי לילה.    14:09 21/01/2002  

 

זוהי תקופה שאני חולמת חלומות רבים מדי לילה וזוכרת אותם בבוקר. במשך היום אני אפילו חושבת עליהם ונזכרת בהם וזהו. הם נמוגים. התחלתי לנהל יומן חלומות. זה מעניין אותי להבין קצת יותר מה עובר עלי בשעות השינה.
אפשר לקבל כמה טיפים וכיווני חשיבה - למה לשים לב? מה מסמל מה? אם אני חולמת על משהו שקרה במשך היום ובחלום זה לא מצליח - האם זוהי הדרכה שכדאי לרדת מהעניין?

 

לוטוס

מהות החלימה    00:58 23/01/2002  

 

סת אומר כי החלימה מספקת לך במה ראשונית, שעליה ניתן לעצב באופן יצירתי, הנחות מעשיות - ולבחון אותן בדרך של משחק.
לעקוב אחר עצמך לתוך חלומותיך הינו הרפתקה מרתקת. שמעתם על חלימה צלולה?
זו חוויה מדהימה....
CARMELA 1 - קראת את ספריו של סת, שתוקשרו על ידי המתקשרת המופלאה ג´יין רוברטס (עברה למימד, בשעה טובה ומוצלחת)?
הוא מסביר דברים מאוד מרתקים על החלומות. למעשה, הוא אומר כי אלו התנסויות אמיתיות של התודעה שלנו. חלק מהחלומות הינן התנסויות במימדים אחרים, חלק הינם זכרונות מגלגולים, חלק - פעילות המוח. ההתנסויות מתורגמות לאופן פיסי בו נתפוס אותם.חלומות הינה דרך של תת-המודע להתקשר איתנו. בהם אנו יכולים לפגוש את המדריכים שלנו, אנשים שחלפו מהמימד הזה (דהיינו, מתו). יש אנשים המקבלים תיקשורים בחלומות. ישנם פירושים קולקטיביים וגם חלומות קולקטיביים של כלל המין האנושי. ישנם גם פרושים אישיים, כל אחד לפי הקונוטציות שלו.
להצליח לפרש חלום ולהשתמש בו כסימן לדרך זו חוויה מאוד מעשירה ומעניקה השראה.
חלומות פז נעימים (או דלק, או סונול.... בלי אפליות)
באהבה,
לוטוס  

לוטוס

שער למימד החלומות    04:34 29/01/2002  

 

באתי עד הלום, מטה הכוכב בידי, לפזר עליכם נגוהות הקסם הכחול
אותו אביא ממימד החלום שער כניסה שני.
מעניקה אני לחולמים רשות כניסה להיכלי.
הראויים יקבלו חניכה להיכל.
החולמים הם אלו שסללו את הנתיב למין האנושי ולמינים נוספים ברחבי הגלקסיות, בכל המימדים המקבילים, בכל ההצטלבויות של הזמנים. מבורכים תהיו ילדי השמיים והאדמה,
*חלום*


לוטוס 

לוטוס

"אם תרצו - אין זו אגדה"    17:31 23/01/2002  

 

תראו, הצלחתי בכיבוש וזה הפך לפורום חלומות!
מבחינתי - הגשמתי חלום.:)
חלמתי שלושה חלומות עם מסרים משמעותיים מאוד עבורי ואז התעוררתי בשעה 2:00 ומשהו. ואז ב-4 ומשהו בני הקטן והמתוק התעורר קודח מחום, אבל הוא אמר שהוא מ א מ י ן שעוד היום ירגיש טוב ויהיה בריא ואני מחזקת אותו באמונתו ומזכירה לו כי יש לו כוחות ריפוי גדולים. הוא אמר שזה הגורל שלו להיות חולה היום ואני אמרתי: ואולי אתה כתבת לעצמך את הגורל הזה כי רצית להישאר בבית? הוא אמר שלא.
איך זה קשור לחלום?
לפי שעת היקיצה שלנו - זה נראה יותר כמו חלום, ולא הכי נעים, מאשר מציאות. אבל זו כרגע המצאת המציאות שלנו.
נסו לראות כל יום במצב ה"עירות" שלכם כאילו היה חלום - ולנסות לפרש אותו. זה מעניין...
יום של בריאות,
ל ו ט ו ס
 

לוטוס

מבקשת הצעת פתרון חלום    13:06 25/01/2002  

 

ל*טל* התרשמתי מהפיענוח שנתת לכרמלה1.אז אני פונה אליך
לפני כמה ימים חלמתי חלום שגרם לי תחושה נפלה. אני רוכבת עלגמל גבוה בעל שני ראשים. כל אחד מביט לצד אחר ואני על הגובה. אנו רוכבים בדרך חולית ולפתע מגיעים לשובר גלים - סלעים ורואה חלק מים כחול.
אנו מסתובבים ועולים בשביל. מרחוב מימין עומד גמל (עם ראש אחד, ככל הזכור לי).
בהמשך החלום, שלא זוכרת את המשכו, הסבירו לי שגמל מסמל שינוי.
האם יש לך פירוש מדוייק יותר?
מקווה שהלילה יהיו לי חלומות מעוררי השראה.
לוטוס  

לוטוס

 

אפתח בווידוי: אני ממש אוהבת ללכת לישון! אני כל הזמן חולמת, מתי שלא אתעורר, זה בסוף או אמצע של חלום. פ ע ם נראה לי זמן החלום כזמן היותר עשיר, מעניין, מעורר השראה ואמיתי.
אני הולכת לישון מוקדם - לא מכיוון שאני עייפה (לפעמים כן) אלא כדי להיכנס למצב התודעה המעמיק. "לצוד" תמונות לפני השינה, לעתים ממש לראות, לעבור למודעות האונה הימנית ולתת למוח להפסיק קצת מהפטפטת הבלתי סופית (אם כי משעשעת ומעניינת).
אני מאוד שמחה כאשר קורה, לפעמים, שאני מתעוררת בתוך החלום למצב המודעות הנוכחי ומתחילה לחקור את הדמויות מה הן עושות שם. או כשאני משתמשת בכלי הריפוי שלי הנוכחיים (האנרגטיים) בתוך החלום. זה ממש עושה לי הרגשה של "להצליח במבחן".
תגובתכם, עבור
יום חלומי,
לוטוס  

לוטוס

חלום משותף    17:28 23/01/2002  

 

בואו נחלום שאנו נפגשים, כל פטפטני הפורום הזה.
אנו נכנסים למקדש זהב שנמצא על עננים כסופים ולבנים
ו....
את המשך החלום תצטרכו לגלות בעצמכם.
(מי שלא יצליח, אעזור לכתוב לו תסריט, לפי בקשתו וצרכיו הרגשיים)
הייתי במיוחד שמחה לפגוש ב"יוצר" המשתעשע בכל מיני פרוייקטים תלת מימדיים בלתי מזוהים שקושרים בוודאי למרת מקדוגל ושות´.
גם ב כ ו ל כ ם...לא להעלב:)
להתראות במקדש

לוטוס  

לוטוס

 

מלי
כשנכנסים לפורום חלומות הכותרת בענק היא:
פורום קוסמופוליטיקה.
ה"יוצר" אינו טועה (זה לא אחד מהכישורים שלו:)
אתם יכולים לתקןזאת, או להשאיר (זה משעשע גם כך)
להת´
(עדיין לא התחברתי לאי (סי) קיו.
לוטוס  

אילנה לשם

תעופה בחלומות    15:04 31/01/2002  

 

נושא התעופה בחלומות הוא מרתק מאד.כל מי שהתנסה בחוייה יודע שזו הרגשה אקסטטית מאין כמותה.תעופה מהווה את אחד מסמני החלימה המודעת הקלאסיים. כלומר על מנת לבדוק האם אתה נמצא במצב תודעה ישן או ער בדוק אם אתה יכול לעוף , אם כן ואז דע כי אתה חולם.
לפני כמה שנים חלמתי כי אני מקבלת מכשיר צהוב שהוא מכשיר טיסה . בחלום למדתי איך להשתמש . עד היום אני זוכרת את ההרגשה האקסטטית של לעוף מעל מדבריות וערים . עד היום אני שבה לנוף החלום הזה בכדי ללמוד ולחוות את האנרגיה הזו . מאז אותו חלום מופלא חיי השתנו והתחלתי גם לעוף בחיי הפרטיים ולגלות עולמות נוספים חוץ מהעולם הפיזי.
כיום אני נהנת לעוף בחלומותי מתוך מודעות ובוחרת להגיע לכל מיני יעדים בשביל ללמוד להרפא לרפא להפגש עם מדריכים ועוד. גיליתי איך אני משתמשת בגוף החלום שלי. והתחלתי ללמד אחרים איך להשתמש בשלהם.
אני נוהגת להשתמש בידיים של גוף החלום שלי בכדי לנווט לרדת לעלות להאט ולהאיץ.
אני רוצה לשתף אתכם בחלום תעופה שלי ומזמינה את כל באי ההיכל ( אהבתי את עניין ההיכל ) לשתף בחלומות תעופה ולחלוק ידע בנושא התעופה .
אני רואה קשר ישיר בין תעופה בחלום לבין היכולת לנסוק במציאות .

שם החלום : לטוס לירח ( חלום מודע).7.5.2001
אני במטבח שואלת את עצמי האם אני חולמת - התשובה היא כן מפני שאני יכולה להסתחרר. נטע שם עם זוהר ואדם ואני יודעת שאני חולמת. אני בחדר עוברת דרך קירות הבית תוהה אם אצליח לצאת דרך הדלת של המקלחת, אני עוברת דרכה כאילו אני רוח. אני מוצאת את עצמי בחוץ ליד המקלט ומחליטה לטוס לירח. אני בודקת את גוף החלום שלי ומסתכלת למטה בעודי מתרוממת אני רואה את כל סביבת המושב מלמעלה . השעה 4 בבוקר ויש רק אורות של לילה . אני מתפלאת שאין אף אחד אפילו לו חתולים שיתפלאו מה אני עושה פה? אני פועלת עם הידיים ועם המחשבה כפי שלמדתי בחלומות קודמים. אני מעגלת את הידיים מרימה כלפי מעלה ומטה . זה ממש כייף א-ק-ס-ט-ז-ה. אני מסתכלת על הנוף היפה. ומחפשת את הירח . אני רואה אותו מלא ויפה ומשתוקקת להגיע אליו. אני עולה עוד ועוד ואני די חוששת . אני לבד בשמיים ועומדת להגיע לעולם אחר. אני רואה מעין עננים קטנים לבנים או תכלת. אני מתקרבת ורואה עולם כהה עם מעין קווי מתאר משונים. אחר כך אני במשרדי הממשלה . באיזה חדר מעיינת בתיק בו רשום שסוחרים בירח באדמות וכמה זה טפשי ראש הממשלה מודע לכך וגם קודמיו . זה די דבילי בעיני שאדם חושב שיש לו בעלות על הירח .


לאן בא לכם לטוס לעוף . GO FOR IT ֱ
חלומות משגעים (לטובה) ממש כייף לי להשתתף בפורום החלומות יש ממש דברים מעניינים לילה טוב. אילנה לשם


 

freedom3

בקשת עזרה    05:23 04/02/2002  

 

שלום רב. אני שמח מאוד על שמצאתי פורום העוסק בפתרון חלומות. למעלה מ- 20 שנה אינני זוכר את חלומותיי, ושלשום בלילה חלמתי 3 חלומות ברצף, אשר מטרידים אותי מאוד. לרקע כללי- הנני אלמן, יש לי בנות, אני חי עם בת זוג וכרגע אינני עובד.
אודה לך מאוד אם תסייעי לי בפענוח החלום, משום שאני טרוד מאוד ומתקשה להרדם. להזכירך- חלמתי 3 חלומות ברצף:
החלום הראשון:
חלמתי שאני עובד במשרד, מן חדר, אשר התקינו בו מערכת טלפונים. ניסיתי לחייג שוב ושוב את המספר 110, אך ללא הועיל, ומכיוון שלא הצלחתי, החלטתי לחזור הביתה. כאשר הבטתי בשעון השעה (בחלום) הייתה 01:30 אחר חצות הלילה.
החלום השני: [ברצף]
עברתי דרך התחנה המרכזית הישנה בתל אביב,(בשעות היום) ולפתע ראיתי את בתי האמצעית, לבושה במעין כפייה על ראשה, חולצה ומכנסי שרוואל ירוקים, בוחרת בדוכן ירקות, שעליו היו מונחים כרובים ירוקים.
שאלתי בתדהמה את בתי "מה את עושה כאן?", והיא ענתה:
"אני כאן עם אמא". להזכירך - אימה ניפטרה.
נוסף על כך היא הזכירה את שם אימה ואת שם בת זוגתי הנוכחית, ואמרה שהן הלכו לבקר חברה.
החלום השלישי:
הלכתי לאיזשהו בית בתעשייה האוירית, בית משרדים אשר לא היו בו עובדים. ניסיתי לגנוב מחשב עם בינה מלאכותית, כאשר עמדתי לצאת עימו, ניתקלתי בחיילת מבוגרת, בסביבות גיל ה- 40. ניסיתי לתת לה את המחשב אך היא סירבה לקחתו ממני. הנחתי אותו על הריצפה וברחתי. כאשר הגעתי לחניה ,גיליתי שנעלמה מכוניתי הנוכחית. החלו להתאסף אנשים ליד המבנה והתחלתי ללכת מהמבנה בכביש ימינה עד שהגעתי לאוטובוס מסעדה של חברת "דן", מרובע, אורכו כרוחבו. לא נכנסתי פנימה, לפתע ניגשו אליי 3 אנשים, כפי הנראה ממוצא תימני, והודיעו לי שקיבלו אישורי בניה וביקשו שאעצב להם ואבנה את ביתם.
זהו רצף החלומות המוזר והמטריד ביותר אשר חלמתי מעולם.
אני טרוד מאוד בעיקר מהחלום האמצעי. אודה לך מאוד אם תסייעי לי בפתרונו. מצפה מאוד לתשובתך.
 

אילנה לשם

רמות חלימה    16:26 26/01/2002  

 

אחד מהחולמים המוכשרים והידועים בעולם הוא רוברט מוס. מוס הוא סופר חולם ושאמן אשר כתב כמה ספרים נפלאים על חלימה . ספרים אלה מעניקים השראה והנחייה לחולמים בכל העולם. רציתי להביא לכם קצת מדבריו בהקשר לרמות חלימה - לפי רוברט מוס ישנם 7 רמות חלימה .
1) חלומות מיחזור - חלומות המעוצבים על ידי ארועי היום. תהליכים אישיים וקלט חיצוני.

2) חלומות שהם עשיית סרטים -מפיקי החלומות שלנו תסריטאי החלומות שלנו באופן יצירתי מעבדים את החומר האישי שלנו בכדי להראות לנו כיצד נראים הדברים כרגע ואיפה נמצא את עצמנו אם נלך לאן שפנינו מועדות.

3)לחלום עם הגוף : הגוף מדבר אלינו בחלום . לפעמים אנו עושים מסע בתוכו. ומקבלים אבחנות אישיות וגם דימויים לריפוי והחלמה.

4)PSYCHIC DREAMS הכוונה לחלימה אלחושית יתכן וחלימה כזאת תהיה מודעת והיא יכולה להיות גם לא מודעת, התנסות חוץ גופית , או ביקורים.
הם אפשריים בגלל שאנו חיים בשדה מחשבתי שאנו חולקים אם בני אנוש נוספים ( ואולי עם כל צורות החיים בעלי התודעה ) ומפני שה" מינד עצמו לא נמצא במקום אחד.

5) TRANSPERSONAL DREAMUMG : מדובר במפגשים עם אנשים או מקומות שיש להם את הקיום האוביקטיבי שלהם. אנו הולכים למקום מסויים , פוגשים אנשים אחרים, אנו מקבלים ביקור. סוגים בסיסים של חלומות כאלה הם חלומות חברתיים או אנטראקטיבים וחלומות שבהם פוגשים אנשים שכבר הלכו לעולמם.
הם יכולים להיות חלומות מודעים או לא מודעים .

6) חלימה מקודשת : מדובר על קשר עם כוחות גבוהים מדריכים רוחניים ומגינים.
הם יכולים להיות חוויות של קריאה, חניכה , אימון או ריפוי. חלום מקודש יכול להיות מודע ולא מודע. אבל זה בדרך כלל מערב או מסע בחלום או ביקור. בכדי לבקר ישויות גבוהות עלינו להתרומם לרמתם אלה אם כן הם ירדו אלינו. האישור שמדובר בחלום כזה הוא היא ההרגשה של החולם של פליאה והתרגשות .


7)הבאת חלומות : אנו עתה מגדלים חלומות בשביל עצמנו ובשביל הקהילה שלנו . נעשינו יוצרי חלומות, עובדים עם אנרגיה ועם רמות של דימיון בכדי לעצב את המציאות הפיזית לטובה .
המשימה שלנו היא להביא חלום - דימוי מרפא , חיזיון דרך לעולם הבא- למשהו שזקוק לחלום. כאשר אנו עושים זאת אנו נהיים יוצרי חלימה .מתורגם מהספר DREAMING TRUE של רוברט מוס .מתורגם על ידי אילנה לשם .
נכון יפה .
מי שיש לו חלומות שמתאימים לרמות החלימה לעיל מוזמן לשתף אותנו בפורום.
למי שרוצה דוגמאות לרמות מוזמן לפנות אלי יש לי דוגמאות נחמדות .

להתראות חולמים יקרים...
אילנה לשם
נכון שיפה


 

אילנה לשם

 

אני מזמינה אתכם להרצאה שהיא בעצם ערב מבוא לסדנה " לעבור בשערי החלום" בהרצאה שתהיה חוויתית . נחווה כניסה לתוך חלום דרך תיפוף שאמני אדבר על שיטות לעבודת החלום ועוד וגם אענה לשאלות . אתם מוזמנים!!!!!! ההרצאה ב5.2.02 יום ג´ 8:30 בראשון לציון מחיר 20 ש"ח לדבר עם מיכה 08- 9413431 .
אשמח לראותכם אילנה לשם  

אילנה לשם

זמן החלום הרופא הגדול    09:58 28/01/2002  

 

על ריפוי וחלימה ניתן לכתוב ספרים שלמים. יש מעט ספרים בנושא למשל סיפרה של פטריציה גארפילד " חלומות וריפוי" שעוד לא קראתי . אבל קשה להגיד שחנויות הספרים מופצצים בספרים שכאלה.
אותי באופן אישי נושא זה מרתק . אני עוסקת כמרפאה בשיטות טבעיות ובמיוחד בטיפול השאמני " החזרת חלקי נשמה . הקשר בין ריפוי לחלימה מרתק אותי מאד וכבר אספתי הרבה חומר על כך מהתנסות אישית וגם מאינטראקציה עם מטופלים. לפתיחה אתן לכם דוגמא אישית :-שם החלום: ציסטה ( מכשיר הילות).בחלומי ראיתי מכשיר הילות .מישהו בא להצטלם ופשוט שם את היד על מיכשור האדם היה צעיר ועבד בתעשיית הסרטים ידעתי זאת לפי הפרטים שלו שהופיעו על המסך. הוא הצליח לכוון את התדר לשלוט על מה שיופיע במסך. על המסך רואים : אדום , כתום ,צהוב.הבודק ממש נדהם מן היכולת שלו , אמרתי שגם אני יכולה כך לעשות.
משהו בא אלי ואומר לי: לחפש את הציסטה בצד ימין באברי מין , אם אשחרר אותה יהיה לי יותר טוב בחיים . בחלום אני ממששת ומוצאת אותה. בבוקר קמתי וראיתי שאין לי שום ציסטה . ההרגשה היתה כה חיה ומוחשית עד שנדהמתי.– משהו מוזר כזה.
בשעה 4 באותו היום חברה התקשרה בערב ואמרה לי אל תשאלי מה יש לי . שאלתי בבדיחות אם יש לה ציסטה באברי מין מצד ימין . היא הגיבה בתדהמה ומיד באה אלי . מה זה איך ידעת . בואי אמרתי לה ושתינו ישבנו זו לצד זו גומעות כל מילה מן מכשיר ההקלטה. הקלטתי בבוקר את החלום. היא סיפרה שיש לה משהו כמו ציסטה או גולה עם .אם זה לא נרפא צריך ניתוח בהרדמה מלאה – עשיתי לה מיד תערובת שמנים אתרים וטיפול בהחזרת חלקי נשמה שהיה מדהים ).בטיפול גילינו ארועים מהעבר שהיו קשורים לדבר .
בסופו של דבר היא עברה גם ניתוח אך אין ספק שעברה תהליך של ריפוי עמוק ולא רק רפואי.

זו דוגמא מדהימה על אינפורמציה שניתנה בחלום על בריאות של משהו אחר.אנו יכולים לקבל אנפורמציה על מצבנו הבריאותי פיזי נפשי רוחני. כל מיני אבחנות . ראיה של הילות צילומי רנטגן וכו, קבלת אזהרה על מחלה או תאונה וגם הצעה לדרכי ריפוי וקבלה של דימויים חזקים לריפוי ומידע על דרכי ריפוי .על כל אלה ארחיב בודאי במאמרים או בהודעות .
גולשים שמעונינים לשתף בחלומות של ריפוי יותר ממוזמנים אני אקפוץ מדיצה ורינה ושימחה
. חלומות של ריפוי והחלמה אילנה לשם

 

*טל*

מערה חלומית    04:40 28/01/2002  

 

--------------------------------------------------------------------------------
דרושה מערה בטבריה...לא למכירה (:

מישהו מכיר או שמע?

טל ולוטוס
 

לוטוס

 

הי .
סיפרתי לכם על החלום שלי עם הגמל בעל שני הראשים, חלום שגרם לי הרגשה נפלאה.
היום התגשם חלום (לא ידעתי שיש לי אותו, למען האמת), אולי של המדריכים שלי (בטח!)
להתבטא על במת האתר המואר והטהור הזה.

היום, בשעה טובה - 28.1.02 נפתח:
" ה ג ן ש ל ל ו ט ו ס ".
(מסרים ממדריכי האור)

לא יודעת מה אומרים הכוכבים, ואם מרקורי בנסיגה (הרי הוא תמיד נסוג מתי שהוא..)
אבל אני יודעת שזה נפתח במזל דלי, וזה המזל שבו נולדתי ואני כל כך אוהבת ומזדהה איתו, עם האורנוס שבי.
בנומרולוגיה היום הינו : 4 = מספר של חומר, הגשמה.
(מספר הנשמה שלי הינו 8. מספר הבית במרכז לוטוס הינו גם כן 4)
בוודאי יש קשר, שנומרולוג משכיל ידע לפתור.
אולי היה יותר מתאים שאפתח את הגן ביום ההולדת שלי (11.2, תודה)
אבל זה מה שקרה וזה נפלא. ואני שואלת האם יש לזה קשר לחלום על הגמל בעל שני הראשים, שנראה לי כה מיסטי?
אני שמחה, כי עבורי זהו חידוש ואני אוהבת לחדש ולהתחדש (נדמה לי. אולי. בכל אופן כנראה)ואני כנראה קשקשנית חסרת תקנה, ואולי זה היעוד שלי? להיות קישקשתא רוחני?????
רק הכוכבים יאמרן
(ואולי גם *טל* החכמה והמתוקה...)  

לוטוס

הבית זז לי - בחלום    02:16 02/02/2002  

 


בוקר טוב ומבורך לבאי ההיכל ולכוהנת הגדולה של החלומות.
מי יתן ותבורכו בקארמה טובה, נקיון וטוהר , פנימי וחיצוני.
אמן.... הללויה...(:

התעוררתי היום מחלום מאוד משונה.

הייתי בתוך בית - חלל מרובע.נדמה לי שעשוי מעץ.
מלא צעצועים. היה לי תינוק חמוד עם חיתול. היתה שם אישה שמטפלת בו שעשתה לו אמבטיה - בדיוק לפני שעשה את צרכיו בחיתול.
אני הסברתי לה שהיא צריכה לחכות עד שיעשה צרכיו ורק אז לרחוץ אותו (פרקטיות..)
היו שם חלקי משחק ענקיים צבעוניים. אספתי אותם לשקית כדי לזרוק חלק, כי יש יותר מידי צעצועים ובלאגן.

התחלתי לסדר. לפתע ראיתי מהחלון הענקי (כמו של אוטובוס) שהבית זז ומתחיל לגלוש.. בהתחלה הדחקתי כי לא האמנתי למראה עיני.אבל הוא זז..

יצאתי החוצה וראיתי כי - באמת! הבית מתחיל לגלוש באיטיות ברחוב. זה היה מקום מעין קמפוס עם מעונות סטודנטים. ראיתי עצמי לבושה בגופיה כחולה וג´ינס, שאפה לאללה (הייתי "מתה"...)
מתבוננת בבית הזז . יוצר בלאגן בקרב אוטובוסים שהגיעו. ואז מישהו - אולי אני ואולי לא - תפס את הבית ביתד מחוברת לברזל וחיבר אותו בפינה השמאלית אחורית לקיר גדול ובנוי.
זהו!

מה שלא יהיה, ביתי במימד זה צבר בילגון נוראי והחלטתי לזמן אלי את רוח הפנג שוואי - אנרגיות סדר, נקיון, ביצועיסטיות שיתקשרו דרכי. כלומר, אני אנקה ואסדר אבל במצב תיקשורי, בכיף ובהנאה.
ומה אתם חושבים? כך אכן היה! (עכשיו חצי בית די ממורק...נו טוב, יחסית...).
מי רוצה לפענח לי?

בברכה,
ל ו ט ו ס (המתנקה,המתחדשת והרעננה)
 

רכות

בקשה להסבר    08:31 10/02/2002  

 


היי לכולם,

לילה זה התעוררתי מתוך חלום עם המשפט הקצר הזה,

השתמשי במילים סגורות, מילים סגורות,

כאב גב, לא כואב הגב, מילים סגורות.

מבקשת לדעת להבין,


תודה ויום נעים לכולם  

לוטוס

 


וידוי: אני אוהבת בשעות הצהריים לחלוף ברווח שבין סדקי המימדים ולהדרים או להצפין אל היכל החלומות ומשם - לטוס לאן שהרוח נושאת אותי...
(נו טוב, יש כאלו שקוראים לזה לישון שנת צהריים. מה ה ם מבינים בכלל????)
לפעמים אני ממש מרגישה ש"קוראים" לי. זו לו סתם עייפות. זו התייצבות במפקדה. כן כן... כזו אני - אומרים לי לבוא לישון ואני רצה.... (מה גם שאני מאמינה כי כאן זהו זמן החלום ובמימד ההוא אני ערים וחסרי מגבלות...)

ובכן היה לי בחלום עץ כחול. הדבקתי עליו ענף וראיתי שהוא, הענף, עשוי מוופל. חלק אחד עבה וענף שני קצר יותר ומעוגל לגמרי.
היה שם משהו שקשור לאנגלית. להדביק מלים...מישהו עזר לי בכך. זה היה מוכר. הוא הדביק תמונה של דולפין מתחת לחומר השקוף עליו עשיתי את העבודה ואני התפעלתי מכך........
קמתי כל כך עייפה....איפה הייתי ומה עשיתי?
אולי לאילנה הפתרונים...... וגם כל השאר - אתם ממש טובים......
(אז בואו נראה: המסקנות שלכם עד כה: שאני צריכה לעבור בית, לרכוש עוזרת בית, צומחת מחדש, עוברת שינויים. צריכה לקנות גמל או לפחות לרכב עליו (טוב, זאת לא אמרתם אבל זה נחמד לרשימת הקניות...) ומה עכשיו? לאכול וופלים ולטפס על עץ כחול????????????????????????????????)
מסוקרנת תמיד
(היום "נכוותי" מהסקרנות של עצמי. טוב שאני לא חתול..מיאוו. לא, לא חתול ולכן הסקרנות לא הרגה אותי.........מיאו)

יום שמח ומבדח
מהלוטוס הפורח
(ואם את/אתה מחייך: אהה! נתפסת! בוא/י לשחק איתי באתר....)  

אין תגובות להודעה זו

הוספת תגובה      

עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.