HELP! צור קשר
עידן-הדלי - מגזין וירטואלי על אנשים, טבע, כדור הארץ והעידן החדש
הפורומים של העידן החדש - מיטב המומחים מתחומי המיסטיקה, האלטרנטיבה והרוחניות מחכים רק לכם...
מבצעים למטפלים

חלומות, מיסטיקה, רוחניות, אסטרולוגיה, עידן חדש, מטפלים
 

מכתב פתיחה
תמציות החיים של ארץ ישראל   בהנהלת - נתן אמסטר
מה הן תמציות החיים של ארץ ישראל?

תמציות הפרחים של ארץ ישראל הן אמצעי פשוט ונגיש לכל, היכול להשיב את האיזון הרגשי, לכל אדם החווה כי משהוא אינו פועל כשורה בחייו. בן-האדם הוא יצור חי המגיב לאירועים בחייו המאלצים אותו לפעול. כאשר האדם מפרש את המצבים כמאיימים עליו או על בני משפחתו הוא יגיב בתגובת לחץ הצורכת כמויות גדולות של משאבים אנרגטיים, ומחלישה את המערכת החיסונית. תגובת הלחץ גורמת לירידה באנרגיית הגוף, מצב היכול להוביל להופעתה של מחלה.

תמציות חיים של ארץ-ישראל מספקות את הפתרון דרך העברת התדר (אנרגיית החיים) הייחודי המצוי בכל פרח אל האדם.

כל פרח ופרח הוא ביטוי חיוניותו המכסימלית של הצמח והגשמת ייעודו, הבאה לידי ביטוי בשחרור אנרגיית החיים האצורה בו ליקום. לכל פרח בעולמנו שדה אנרגטי עדין, הזורם מפנימיותו של הצמח אל הפרח והחוצה ממנו.

לכל פרח שדה אנרגטי עדין בעל תדר ייחודי.

כל צמח ניזון משני מקורות אנרגיה: השמש והאדמה. לכל פרח - מבנה של אנטנה דרכה הוא מקבל את אנרגיית החיים דרך קרני- השמש (חום, אור, אלקטרו מגנטית) והתיווך של האוויר, ומן האדמה. ניתן לומר, כי הצמח ניזון באופן קבוע משתי אנרגיות יסוד, אנרגיית היין ואנרגיית הינג. מיזוגן של אנרגיות אלו בצמח, יוצר בכל פרח ופרח תדר אנרגטי ייחודי ויציב, המכיל בתוכו גם את אנרגיית האדמה וגם את אנרגיית היקום.

אנרגיה הרמונית זו מכילה איכויות שניתן להעביר אותן למים ולהפיק ממנה תמציות חיים.


כיצד מכינים אותן?

תהליך הפקתן של תמציות הפרחים אינו תהליך מכאני שבו אנו מתמצתים את החלק הפעיל של פרח כל שהוא. זה הוא תהליך בו האדם המתמצת מתמזג עם הטבע, יוצר שיתוף פעולה עם הצמח ובסופו של התהליך המשותף נוצרת תמצית חיים.

בתהליך הפקת התמצית משתלבים ארבעת האלמנטים:

1. האדמה - המזינה ומקיימת את הצמח – אנרגיית הינג.
2. האוויר - המזין והמקשר בין התדר האנרגטי של הפרח ליקום ובין השמש לפרח.
3. האש - שמש, המקרינה וממלאת את הפרח בעוצמתה – אנרגיית היין.
4. מים - המאפשרים את הכלת אנרגיית הפרח ושימורה.

ראשית, יש לדעת לזהות את הפרח המוכן למסור את אנרגיית החיים שלו. אחרי הזיהוי מוזרמת אנרגיית הפרח הנבחר לתוך בקבוק שנמזגו לתוכו מים מינרלים ואלכוהול. לאחר שמתקבל המידע על התכונות של התמצית מהפרח שנבחר, נוצר מה שאנו מכנים "תמצית אם" או תמצית חיים.כיצד פועלות "תמציות החיים"?

תמצית חיים הינה העתק מושלם של חיוניותו של הצמח, או במילים אחרות של השדה האנרגטי שלו. שדה אנרגטי של פרח דומה לשדה אלקטרו- מגנטי במובן זה שברגע שנוצר הוא חופשי להקרין, כלומר הוא מתפשט בחלל וגם נושא איתו אנרגיה, אנרגיית חיים. אנרגיה זו ייחודית ביציבותה משום שהיא מכילה את שתי האנרגיות הבסיסיות של השמש ושל האדמה (יין וינג) בצורה הרמונית בתמצית.

השדה האנרגטי וההרמוני של הפרח כאשר הוא בא במגע עם התדר האנרגטי התקוע, או החסום של פלוני, משחרר ומאזן אותו, דרך השפעה ישירה של התנודות או הרטיטות ההרמוניות שלו.

מכיוון שהתדר האנרגטי של הפרח עדין מאוד, אין הוא יכול להשפיע ישירות על הגוף הפיזי בעל התנודות הגסות יותר. בכל מקרה, התדר ההרמוני של הפרח משפיע על השדה האנרגטי העדין של האדם המקיף את גופו, (על ההילה שלו) תוך שהוא מאזן ופותח את החסימה ובכך משפיע לטובה על מצבו הרגשי והנפשי של האדם. במקרים רבים תהליך זה משפיע גם על המערכת החיסונית לטובה והתוצאה השפעה מיטיבה גם על גופו הפיזי של האדם.

כאשר מיישמים טיפול בתמציות חיים על פלוני, מה שקורה הוא שכל פרח מחזיק בתכונה ייחודית כגון אומץ כמו בתמצית של בן-חצב סתוני. כאשר אדם הנמצא תחת השפעתו של פחד ממקור ידוע וצורך תמצית זו, יהיה עליו לקחת אותה עד שאומץ ימיר את הפחד.

במילים אחרות, אם נניח שיש לנו חדר חשוך ואנו רוצים להאיר אותו, אם נתחיל לשים נרות קטנים בתוך החדר (כאנלוגיה לעדינותה של התמצית) בסופו של דבר יואר החדר כולו.כיצד צורכים את תמציות החיים?

התמציות מגיעות בתוך בקבוק בצבע חום של 20 cc בתערובת של ברנדי 30% ו 70% מים. ניתן למרוח אותן על שורש כף היד או לטפטף ארבע עד שבע טיפות פעמיים עד ארבע פעמים ביום מתחת ללשון.


כיצד מתאימים את התמציות לאדם?

בריאות מוגדרת כהרגשה כללית טובה. אך כאשר אנו דנים ברפואת תדרים, בריאות מושגת כאשר אנרגיית-החיים זורמת בגוף ללא הפרעה. על-פי הבנתי כאשר האדם חולה אין הוא מסוגל להעביר דרך גופו חלק מהתדרים המרכיבים אנרגיה זו.

כל תמצית חיים מכילה איכות אנרגטית ייחודית רוטטת. במילים אחרות קוד צרוב של אור, היכול להשפיע על שדה אנרגטי של אדם, כאשר הוא נתקל במנעד החוסם את זרימתו החופשית.

כאשר אדם מגיע לטיפול, אחרי ההיכרות הראשונית, התאמת התמציות נעשית דרך הדופק של המטופל ולא דרך שאלון. המאבחן מעביר בדרך ייחודית את תדרי כל תמציות הפרחים הנמצאים ברשותו, אחד אחרי השני דרך גופו של המטופל. כאשר המטופל "מתנגד" לזרימתו החופשית של תדר התמצית המועבר דרכו, ירגיש המטפל בהתנגדות - תגובה אנרגטית חזקה בדופק של המטופל.

למה דומה הדבר, לסתימה בתוך צינור גומי. כאשר אדם ינסה להזרים מים בצינור ולהשקות את הדשא שלו, קרוב לודאי שהוא יחווה התנגדות וירידה בעוצמת זרם המים בצינור.

כאשר יש התנגדות לתמצית, המטפל יודע כי האדם אינו יכול להכיל (להזרים תדר זה באופן חופשי דרך גופו) את אנרגיית. במילים אחרות האדם מתנגד לה. בדרך כלל לפרח יהיו תכונות מאזנות התואמות לרגש או תבנית מחשבה כלואה אצל המטופל.

לדוגמה, אם האדם מתנגד לתמצית של פרח בשם אירוס ארץ-ישראלי, אנו מבינים על פי המידע שיש לנו על התמצית כי לאדם זה נטייה להרס עצמי. התמצית תמיר את הדחפים ההרסניים, לתגובה או לתגובות שלא יפגעו באדם או בסביבה.

כל שנותר לנו לעשות הוא להכין את התמצית ולהתאים את המינון לאדם.


כמה זמן נמשך טיפול כזה?

כל פגישת אבחון נמשכת קרוב לשעה וחצי. בסופו של התהליך יוצא המטופל עם אבחון של מצבו הרגשי ועם בקבוק המכיל את התמצית או התמציות המתאימות למצבו הרגשי. לעיתים יש צורך בשש פגישות, אחת לחודש, כדי לעבור את תהליך השחרור במלואו.

הסיבה אינה כלכלית, טיפול כזה אינו יקר! אבל כדי לעבור שינוי, על האדם להכיר קודם כל בתכונה הרגשית הכלואה כשלו. לדוגמה, אם האדם קמצן כדי להשתנות עליו להכיר קודם כל כי הוא קמצן, עד שלא יכיר בה הוא לא ישתנה.

תמציות החיים מאפשרות לאדם להתבונן בעצמו ולבחור האם הוא באמת רוצה להשתנות.

התמציות אינן מתערבות בבחירה החופשית של האדם.

מכיוון שבני האדם אינם אוהבים שינויים, התהליך אינו מידי, למרות שישנם מקרים כאשר האדם היה מוכן לעבור שינוי, הוא היגיע מהר.

מה ההבדל בין טיפול בתמציות פרחים, הומאופטיה ולאנרגיית חיים אוניברסלית?

כפי שהוסבר קודם לכן תמצית חיים מיוצרת על-ידי הטבעת השדה האנרגטי הייחודי של הפרח בתוך אלכוהול ומים. אנו משתמשים בתמצית האנרגטית של הפרח ולא בשום חלק אורגאני שלו, לכן ההשפעה שלו אינה ישירות על הגוף הפיזי, אלא על הגופים העדינים המקיפים את גוף האדם.

כאשר האדם צורך תמצית חיים, היא זורמת דרך המרידיאנים אל הצ´קרות, ומשם אל הגופים העדינים בהם ממוקמת החסימה הרגשית. כאשר צורכים תמצית חיים בין פעם לארבע פעמים ביום, התדר ההרמוני שלה משפיע בהדרגה על המצוקה הרגשית ומאזן אותה.

כאשר התהליך מושלם הוא יורד מהרמה הרגשית, ישירות אל המערכת החיסונית ומחזק אותה, ומשם יורדת ההשפעה המאזנת עד לגוף הפיזי.

ההומיאופתיה לעומת זאת היא מדע טיפולי המבוסס על חוק האומר כי "דומה מושך דומה". כלומר אם האדם חולה במחלה שהסימפטום העיקרי שלה הוא עליה בחום הגוף, ההומיאופתיה תשתמש בחומר מדולל הגורם לעליה בחום הגוף, כדי לרפא אותו.

כאשר מכינים תרופה הומיאופתית, המטפל מכין את התרופה מבסיס מינראלי, צמחי, או מעולם החי, המוטבע בתמצית המדוללת מספר פעמים והמותאמת לסימפטום עליו מתלונן האדם.

ההבדל בין הומיאופתיה לתמציות חיים היא בנקודת המוצא, רמת התדר של תמציות החיים גבוהה יותר משום שאין הוא נוצר ממגע או מדילול של חומר אורגאני. התאמתו לאדם אינה דרך ראיון או על פי הסימפטום עליו מתלונן האדם אלא דרך התאמה אישית בה התדרים של תמציות החיים מועברות דרך גופו של האדם ומותאמות אך ורק אם האדם מגלה התנגדות לתדר העובר דרכו.

הטיפול באנרגיית חיים אוניברסלית מלמד כיצד לזהות הפרות איזון בגופו של המטופל דרך אבחון אנרגטי, אך אין הוא מלמד את המטפל כיצד לאבחן הפרות איזון רגשיות, וחסימות הנובעות מתבניות חשיבה מקובעות. במשך שנים בהם לימדתי קורסים באנרגיית חיים אוניברסלית, הטיפול בחלק הרגשי היה חסר.

השימוש בתמציות חיים מוסיף את הטיפול בחלק הרגשי, לטיפול באנרגיית חיים אוניברסלית, אך עלי לציין כי הטיפול בתמציות חיים, עומד בזכות עצמו.

לסיום הטיפול בתמציות חיים אינו תחליף לטיפול רפואי מכל סוג שהוא. בכל בעיה בריאותית עליך להתייעץ קודם כל עם רופאך האישי.

אשמח לקבל שאלות נוספות לדואר אלקטרוני שלי:
info@lifessences.com
 
עידן-הדלי - גולשים לעידן החדש
הערה חשובה: הנכם נדרשים לקרוא בעיון את תקנון האתר לפני הגלישה והשימוש באיזורים השונים
מותאם לצפיה ברזולוציה של 800 על 600 פיקסל

ניהול תוכן מבית עידן-הדלי           חבילות אירוח אתרים
 

עידן-הדלי לאסטרולוגיה, הורוסקופ, תקשור, קריסטלים, פירוש חלומות, מטפלים, מיסטיקה, רוחניות, ריפוי טבעי ועוד מנושאי העידן החדש.